06.12.2019

SA Archimedese noorteagentuur tunnustab meie vabatahtlikku Jan Žaludi "Aasta noore vabatahtliku" tiitliga

Jani teenistus 12 kuud Endlas lõpeb 13.12.2019 ja teame, et koju lendki juba on korraldatud. Tahame vaadata tagasi meie ühisele aastale, kui imelisele kogemusele ja koostööle! SA Archimedese noorteagentuur tunnustab Jani "Aasta noore vabatahtliku" tiitliga järgmiste tegevuste eest Endla lasteaias ja mujalgi. Jan on toetanud, meie meeskonna õnnestumisi, pakkunud partnerlust, olnud lahke, siiras ja sõbralik eeskuju meie õpiruumis igale meeskonnakaaslasele, lapsele ja perele.

Meil on väga vedanud, et me kohtusime ta on aidanud kaasa Endla Lasteaia ÕNNESTUMISTELE iga päev läbi allolevate tegevuste: 

 • Laste rahulolu küsitluste läbiviimine Kahoot keskkonnas

 • Huvihariduse pilootprogrammi loome-meeskonnas osalemine

 • Montessori pilootprogrammis partnerluse pakkumine, meeskonnale, lapsele ja perele

 • Üldfüüsiliste vaba treeningute läbiviimine 1x nädalas, kõikidele Endla 94-le lapsele

 • “Laste Maailma Kohviku” loomine ja selle toimimisele vajaduspõhiselt sisendit andes

 • Laste Jalgpalli treeningute abi-treeneri rollis olemine  1x nädalas

 • Lasteaia ülemajalistes sündmustes peredele ja meeskonnas partnerluse pakkumine, nii ettevalmistavates tegevustes kui läbiviimisel 

 • Laste spordivõistluste õnnestumistele kaasa aitaja, olles saatja, toetaja ja vajadusel juhendaja

 • Uute saabuvate vabatahtlikele Kristinale ja Rolandile mentoriks olemine, olles lasteaias see turvaisik, kellelt küsida kuidas, kuhu, miks ja millal
 • Meie sündmuste üles pildistaja ja huvifotograaf - 2019 lasteaia lõpetanud laste lõpualbumite kaasautor, kes püüdis õpiruumis laste õnnestumise ja elamuste hetki tabada
 • Lasteaia siselehe kaastoimetaja, kes vajaduspõhiselt on abistanud andmete üleslaadimisel ja kujundamisel selleks, et Enda Endla siseleht igakuiselt viperusteta ikka peredeni ja lasteni jõuaks
 • Suvelaste külalisrühma tegevuste toetaja Südamekese Lasteaias, siis kui Endla meeskond oli suvepuhkusel - juuli 2019
 • Peale lasteaias tegutsemise on Jan leidnud ka oma koha ja rolli Põhja-Tallinna JK Volta koosseisulise mängijana, kus pälvis meeskonnalt tunnustuse ja tiitli "Parim kaitsja 2019"

Imetleme tema ettevõtlikkust ja oskust tulla toime erinevate kooslustega, meeskondadega  - jäädes ise ikka LAHKEKS, NAERATAVAKS RAHULIKUKS kaaslaseks!

Oleme Janile siiralt tänulikud, kõikide nende tegevuste toetamisel. Täname, et oled olnud meie lasteaia VÄÄRTUSI toetav persoon, kelle LAHKUS ja SÜDAMLIKKUS on meile kõigile igapäevaselt olnud nii toetav!

Oled lastele imeline EESKUJU ja sinu ilus Eesti keel on juba nii super-hea, oled olnud iseseisev õppija ja suudad  luua dialoogi kolleegide ja lastega. Oled MÄRKAV, HOOLIV ja PARIM NOOR  PERSOON, KEDA ENDLA LASTE IGASSE PÄEVA SOOVIDA! Endla tänab SIND kogemuse eest, mida tähendab kohtuda PÜHENDUNUD NOORE LAHKE INIMESEGA TEISEST KULTUURIRUUMIST! 

Sa oled avardanud meie arusaama multikultuursest koostööst, mis ei sõltu rahvusest keelest tavadest või kommetest vaid kõik põhineb persoonil, SIIRAL HOOLIMISEL ja KOHALOLUS - kõik, kellel on õnnestunud sinuga kohtuda teavad MIDA SEE TÄHENDAB! Hea JAN soovime sulle edasiseid õnnestumisi kõikides sinu ettevõtmistes ja Eestis on sul olemas üks pere ENDLA PERE oleme sinu jaoks alati olemas!

Endla perede, meeskonna ja laste mõtted sinu tegemistest edastanud

01.12.2019

GRÜÜNE

Uudise rubriigid: