Elamuse roll töötajate motivatsioonis

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2017" loengus 26. jaanuaril 2017 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-134.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia loengu "Elamuse roll töötajate motivatsioonis" lektor on Mart Reimann.

Töötajate motiveerimiseks ei piisa ainult heast palgast. Motivatsioon kasvab kui tööandja suudab pakkuda elamusi, mis samas on väga individuaalsed. Kuidas elamus kujuneb ja kuidas seda saab teadlikult kujundada? Loengus tuleb juttu elamuse kujunemisest ja kujundamisest nii praktikatele kui teooriatele tuginedes.

Loengumaterjalid:
Mart Reimann "Elamuse roll töötajate motivatsioonis" (pdf) ning video loengust https://vimeo.com/203438084 

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2017" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.

Viimati muudetud: 13.02.2017