Mobiiliga tehtud ajakirjandus ja mobiilile tehtud ajakirjandus - mida see tähendab ettevõtja jaoks?

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema seminarisarja "Avatud Akadeemia 2018" seminaril 29. novembril 2018 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses  Mare õppehoones Uus-Sadama 5 auditooriumis M-134 (ruum täpsustub vastavalt osalejate arvule). Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia seminari "Mobiiliga tehtud ajakirjandus ja mobiilile tehtud ajakirjandus - mida see tähendab ettevõtja jaoks?" lektor on Priit Hõbemägi.

"Mobiiltelefoni kaamera on muutunud noore põlvkonna jaoks tavaliseks ning samas väga oluliseks, isegi hädavajalikuks vahendiks onlines toimuva enda virtuaalse identiteedi loomisel ja ülalpidamisel. Füüsilisel ja virtuaalsel identiteedil ei ole selles põlvkonnas enam erinevust. Mobiiltelefoni võimalused enese ja maailma jäädvustamisel, sõnumite ja visuaalide töötlemisel ja jagamisel on suures osas vanematele tavakasutajale tundmatud. Ometi on nutitelefoni näol tegu väga võimsa arvutiga, mille võimalused on erakordselt laiad. Need tuleb lihtsalt avastada."

Loengumaterjalid:

Priit Hõbemägi "Mobiiliga tehtud ajakirjandus ja mobiilile tehtud ajakirjandus - mida see tähendab ettevõtja jaoks?" 

 

 

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516           

Viimati muudetud: 04.12.2018