Ristmeedia – uue põlvkonna platvormid turundussõnumite edastamiseks

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2016" loengus 29. septembril 2016 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis (M134).  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia loengu "Ristmeedia – uue põlvkonna platvormid turundussõnumite edastamiseks" lektor on Andres Jõesaar.

Ristmeedia põhineb looval mõtlemisel ja innovaatiliste lahenduste ja sisude tootmisel. Kuidas saavad ettevõtjad kasutada teadlikult uue põlvkonna platvorme turundussõnumite edastamiseks? Kuidas üles ehitada soovitud lugu, keskkond ja inforuum? 

Loengumaterjalid Tallinn Ülikooli kodulehel

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2016" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.

Viimati muudetud: 07.10.2016