Suhtlemine meediaga – kuidas ennast meeldejäävaks teha?

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2016" loengus 24. novembril 2016 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-218.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia loengu "Suhtlemine meediaga – kuidas ennast meeldejäävaks teha?" lektor on Indrek Treufeldt.

Meediaga suhtlus on ettevõtja töö lahutamatu osa. Teadlikult ja oskuslikult korraldatud meediasuhted aitavad suurendada ettevõtte tuntust ja muuta positiivsemaks nende mainet. Valides sõnumi edastamiseks õige kanali säästetakse oluliselt nii aega kui raha. Kuidas paremini suunata organisatsioonist meediasse jõudvaid sõnumeid ja pälvida konstruktiivset tähelepanu?

Loengumaterjalid: Indrek Treufeldt "Suhtlemine meediaga - kuidas ennast meeldejäävaks teha?" ning loengu video

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2016" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.

Viimati muudetud: 20.12.2016