Totaalne kokkuvarisemine ehk ajakirjanduse sisu ja meedia ärimudeli muutumine interneti mõjul

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2017" seminaril 30. märtsil 2017 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-225.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia seminari "Totaalne kokkuvarisemine ehk ajakirjanduse sisu ja meedia ärimudeli muutumine interneti mõjul" lektor on Priit Hõbemägi.

Kuidas interneti mõju on segi paisanud sadu aastaid toiminud ajakirjanduse aluspõhimõtted ja -väärtused, ning lõhkunud juba mitu järjestikust ajakirjanduse ärimudelit. Teema on eriti aktuaalne ja põletavalt päevakorral, samas on meediast pärit näited iga päev meie kõigi silmade all, kuid asjasse pühendamatud inimesed ei oska neid märgata. 

Loengumaterjalid:
Priit Hõbemägi "Totaalne kokkuvarisemine ehk ajakirjanduse sisu ja meedia ärimudeli muutumine interneti mõjul"

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2017" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.

Viimati muudetud: 12.04.2017