05.03.2021

Ajujahi 30 parima sekka jõudnud Infinder aitab ettevõtetel leida sobivaid praktikante

Tuleviku linna häkatonil alustanud ja nüüdseks Ajujahi 30 parima sekka jõudnud Infinder võtab vastu kuulutusi, et ühendada praktikaotsinguil tudengid ja tuleviku tööjõudu otsivad ettevõtted.

Infinder ühendab ühel veebiplatvormil ettevõtted ja praktikandid. Uus süsteem avaldatakse märtsi esimese nädala vältel, ent platvorm toimib juba praegu, mispuhul kutsubki ettevõtte tegevjuht Teele Karro üles Tehnopoli ägedaid ettevõtteid Infinderiga liituma.

Infinder on loonud lahenduse, mis ühendab linnakus liikuvad tudengid pakutavate praktikakohtadega, pakkudes ettevõtetele asukohapõhist värbamisplatvormi.

Karro sõnul tuleb ettevõttel praktikapakkumist sisestades mõelda kolmele aspektile: valdkond, linn (ja kas on võimalus ka kaugtööks) ning vajalikud oskused. Juurde on võimalik lisada informatsiooni ettevõtte ja praktika ning selle alguse ja pikkuse kohta.

Tänu praktikale saavad ettevõtjad potentsiaalse töötajaga juba varem tutvust teha ja tema tugevusi, nõrkusi ning isikuomadusi lähemalt näha. Selle põhjal saab selekteerida enda organisatsiooni kultuuri ja väärtustega sobivaid talente. “Aitame leida ettevõtte vajadustele õige praktikandi, kes aitab tuua ettevõttesse kaasa uut hingamist ning nii mõnegi probleemi teisiti nägemist,” selgitab Karro. 

“Teema on oluline ka praeguses kriisis olevas maailmas, praktikaid tuleb ikka läbida ning õige koha leidmine on raskendatud. Infinderi testversioonis osutuski kaugpraktikate võimalus populaarseks. Julgustame ettevõtteid ja iduettevõtteid seda kasutama,” lisab Karro.

Allikas: Tehnopol

Tallinnas ettevõtluskeskus tuletab Tallinna ettevõtjatele meelde, et toetame endiselt prakika juhandajaid.
Tutvu praktikajuhenda toetuse tingimustega. Kui kõik tingimused on sobivad, täida taotlus iseteeninduskeskkonnas.
Kui vajad täiendavat infot, võta ühendust Tallinna ettevõtluskeskuse ettevõtluskonsultantidega Pille Põesaste või Kätlin Veik, kelle kontaktid ka toetuse juures olemas.

Uudise rubriigid: