20.10.2021

Digitaalne infopäev toidusektori ettevõtetele "Kuidas müüa Amazonis?"

Marketingi Instituut kutsub 20. oktoobril kell 14.00-17.00 osalema digitaalsel infopäeval "Kuidas müüa Amazonis?"! Tegemist on teise infopäevaga programmi Ekspordivägi raames korraldavast infopäevade sarjast. Programmi Ekspordivägi eesmärk on kasvatada toidusektori rahvusvahelise müügi teadmisi ja oskusi.

Infopäev toimub 20. oktoobril kell 14.00- 17.00 inglise keeles tõlkega eesti keelde. Registreerimine avatud 19. oktoobrini.

Miks osaleda? Infopäeval saad:

  • teadmisi toidusektori müügi võimalustest Amazonis;
  • teada, missugused on Amazonis edukad strateegiad toidukaupade müügiks;
  • selgust, millele sobiva strateegia valimisel tähelepanu pöörata;
  • näha parimaid näiteid erinevatest toidusektori brändidest Amazonis.

Esineja:

Martina Vazzoler (IT) on Itaalia Toidu Ekspordi kooli õppejõud ja digitaalsete turuplatside ekspert, kes on kaardistanud toidusektori võrgustikud üle maailma ja avaldanud raamatu “Selling Online with the Marketplace Maps”. Martina on loonud sotsiaalse kaubanduse e-poe e-Italy, mis tegutseb rahvusvaheliselt Itaalias toodetud kaupade sh toidukaupade vahendamisega. Ta on selle ühendanud 10 Amazoni ja 9 Ebay kontoga ning saavutanud suurepäraseid müügitulemusi.

 

Registreerimine:  https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_VDAChI_1TR6TqFiqAa2JdQ

Infopäeval osalemine on tasuta, kuid ettevõtetele arvestatakse selle eest vähese tähtsusega abi (VTA) kuni 131€ ühe osaleja kohta. Vähese tähtsusega abi kohta loe lähemalt: https://www.rahandusministeerium.ee/et/riigiabi/vahese-tahtsusega-abi

 

Teadmussiirde pikaajaline programm toidusektori müügivõime edenduse tegevusvaldkonnas viiakse ellu “Eesti maaelu arengukava 2014–2020” meetme „Teadmussiire ja teavitus“  tegevuse liigi „Pikaajalised programmid“ raames ning seda rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist (EAFRD).

 

Uudise rubriigid: