21.01.2021

Ettevõtlusakadeemia veebiseminar "Kasutajakogemuse disain – kas ainult ilu pärast?"

Tallinna Straateegiakeskuse ettevõtluskeskus koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia kevad 2021" veebiseminaril 21. jaanuaril 2021 kell 10.00-11.30

Ettekandes keskendume järgmistele küsimustele: 

Kasutatavus, kasutajakogemus, kliendikogemus – mis need on ja mis on nende vahe? Kas need puudutavad ainult väljanägemist? Kas need on ainult juba tegutsevale ettevõttele? Kas see temaatika on ainult keerulistele infosüsteemidele, veebilehekülgedele? Kuidas on see meile kasulik ja mida meie saame selle abil teada ja teha? Kuidas seda kõike tehakse? Kas selleks on vaja spetsiifilisi oskusi? Millest võiks alustada juba homme?

Ettekandja tutvustus:

Nadja alustas oma IT teekonda süsteemiadministraatorina veidi rohkem kui 10 aastat tagasi, mõne aja pärast aga tekkis tal huvi tegeleda „kliendipoolse vaatega“, toetada ja „populariseerida“ seda aspekti arendusprotsessides. Hetkel koordineerib ta agiilseid arendusmeeskondi ühes Swedbank AS’i divisjonidest, jälgides, et kliendi vajadused oleksid alati fookuses. Viimased 5 aastat on ta jaganud teadmisi TalTech’i, TKTK  ja TÜ Narva Kolledži tudengitega infosüsteemide analüüsi, tarkvara arendusprotsesside ja IT juhtimise ainetes. Aastal 2018 pälvis Nadja TalTech’i parima õppejõu tiitli. Mõnikord aitab ta ka Eesti avalikku sektorit, korraldades eri koolitusi ja töötube süsteemianalüüsi, äriprotsesside ja agiilsuse teemadel. Selleks, et olla veel väärtuslikum spetsialist, kolleeg ja õppejõud, jätkab ta haridusteed doktorantuuris ning aeg-ajalt otsib inspiratsiooni ja vahetab teadmisi tunnustatud Euroopa tehnikaülikoolidega, viimati oli see üks vanimatest Hollandi ülikoolidest - Utrechti ülikool.

Veebiseminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine, veebiseminari link edastatakse enne seminari toimumist.

Registreerimisvorm

Lisainfo:   
Krista Kink                          
Tallinna ettevõtluskeskus
Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistus                          
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee
Tel: 640 4225    

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
E-post: helena.rozeik@ttu.ee
Tel: 620 4102

Vaata Tallinna ettevõtluskeskuse sündmuste kalendrit

Uudise rubriigid: