07.11.2019

Kuidas targalt digilahendustesse investeerida?- Digi Kickstart – Tallinn

Väike- ja keskmise suurusega teenidusettevõttele tasuta 2-päevane koolitusprogramm! Pane ennast kirja!

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega (EAS) pakub Sulle võimalust osaleda Digi Kickstart programmis. Tegemist on Eestis esmakordselt läbiviidava programmiga, mis tugineb edukal Rootsi ettevõtjalt-ettevõtjale-metoodikal. Piloodis osalemine on ettevõttele tasuta!   

Tule koolitusseminarile kus saad nii inspiratsiooni kui praktiliselt läbi töötada võimalused, kuidas oma ettevõttes digitaalne konkurentsieelis luua.

Koolitusseminari tulemusena oskad Sa paremini märgata võimalusi, kuidas digitaliseerimine saab praktiliselt aidata kaasa Sinu ettevõtte konkurentsivõime kasvule nii Eesti kui rahvusvahelisel turul.

Oleme kindlad, et juba peale esimest koolituspäeva vaatad oma ettevõttes andmetega ringi käimisele teise pilguga. Sa hakkad küsima, miks me neid tabeleid teeme, mis kasu sellest meie kliendid saavad. Sa hakkad nägema võimalusi, kuidas andmete haldus tõstab töö kvaliteeti, vähendab töökoormust ja parandab klientide rahulolu.

Programm on suunatud väike- ja keskmise suurusega teenindusettevõttele, et innustada ettevõttes sees märkama väljakutseid ja arendama uusi lahendusi ning suurendada seeläbi konkurentsivõimet.

Koolitusseminari koosneb kahest koolituspäevast.
( 21. november ja 4. detsember 2019).

Programmis osalemine on ettevõtetele tasuta.

 

Programmi veab koolitaja Andrus Kuus, kes on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ja Eesti Kõrgema Kommertskooli (EBS) ning omandanud ärijuhtimise magistrikraadi Bentley Ülikoolist USA-st. Andrus on töötanud tegevjuhina Coca-Cola Balti Jookide AS-s, Studio Moderna OÜ-s ning maajuhina BigBank AS-s ja tegevdirektorina Auto-Bon OÜ-s. Tal on avalike suhete ja müügialaste kompetentside juhtimiskogemus nii The Coca-Cola Company kui ka GlaxoSmithKline Euroopa üksustest.

Registreerumine lõpeb 19. novembril või kohtade täitumisel.

Tule ja mõtle kaasa, kuidas ületada kitsaskohti ja tõsta efektiivsust kiirelt ja odavalt!

Registreerun

 

2779_Group of men at a meeting_Renee Altrov_92632.jpg

Foto: Rene Altrov_ brand.estonia.ee