28.11.2019

Kutse EASi Uue toote/teenuse turule toomise meistriklassi

Käimas on kandideerimine 2020. a jaanuaris ning märtsis algavatesse EASi Uue toote turule toomise meistriklassi gruppidesse!Kandideerimine on avatud kuni 5. detsembrini 2019!

Programm sisaldab 2,5 kuud kestvat nõustamisprogrammi 2-3 tiimiliikmele

  • 12h individuaalseid kohtumisi valdkondlike ekspertidega
  • 4 töötuba ja praktikute kogemuslugusid järgnevatel teemadel: toote turule toomise projektiplaan, positsioneerimine, hinnastamine, turundus- ja müügistrateegia, tarneahel, äriprotsessid, klienditagasiside kogumine ja kasutamine brändingus;
  • individuaalset meeskonnatööd, mille tulemusel valmib praktiline enda tootest lähtuv uue toote turule toomise plaan.

Meistriklassis avaneb teil suurepärane võimalus vähendada ekspertide abiga oma toote/teenuse turule toomisega kaasnevaid riske ning tõsta üldist ettevõtte toodete/teenuste turule toomise võimekust. Meistriklass sobib ka olemasoleva toote uuele sihtturule viimisel.

Meistriklassis osalemise hind on ettevõtte kohta 900 eurot + KM. Programmis osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu fond.

Lisainfo artiklist Uue toote turule toomise meistriklass tuleb taas ja EASi kodulehelt.

Kandideerige jaanuaris või märtsis alustavasse gruppi.

Meistriklass on suunatud ettevõtetele, kel on plaanis tuua turule uus toode/teenus või olemasolev uuele sihtturule viia.

Kui on küsimusi, siis vastan meeleldi!

Parimate soovidega

Teele Toots
BDA Consulting OÜ

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse partneriks Uue toote meistriklassi ellu viimisel on BDA Consulting OÜ: toode.turule@bda.ee

Uudise rubriigid: