13.12.2017

Leiutiste õiguskaitse seminar

Patendiamet kutsub osalema leiutiste õiguskaitse seminaril 13. detsembril 2017 kell 09.30–13.00. Toimumiskoht: Patendiameti õppeklass (Toompuiestee 7, Tallinn)

Tänapäeva ettevõtlusmaastikul on intellektuaalomandi õiguskaitse tähtsus ettevõtete tegevuses, äristrateegias ning konkurentsivõimelisuses muutumas üha olulisemaks. Seetõttu on oluline teada, kuidas oma intellektuaalset vara kaitsta, selle abil eristuda ja silma paista.

Intellektuaalomandi õiguskaitse üks osa on leiutised – patendid ja kasulikud mudelid. Leiutiste õiguskaitse seminari käigus Patendiametis jagame vajalikke praktilisi teadmisi, kuidas oma leiutisi edukalt kaitsta. Tule seminarile ja tee endale selgeks põhiteadmised leiutistest, leiutiste uudsuse hindamisest, taotluse koostamisest ning leiutiste kaitsmisest välisriikides. Lisaks on kõigil soovijatel võimalus konsulteerida lektoritega kohvipausi ajal ja pärast seminari.

Seminarile on oodatud ettevõtjad, üliõpilased ja kõik teised asjast huvitatud, kes vajavad praktilisi teadmisi leiutiste (patendid ja kasulikud mudelid) õiguskaitse taotlemisest.

Seminari kava

Lisainformatsioon e-posti aadressil seminarid@epa.ee või telefonil 627 7918.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine Patendiameti kodulehel