19.03.2019

MELT Innovatsioonifoorum 9. aprillil Kultuurikatlas

Tänavuse innovatsioonifoorumi keskmes on jätkusuutlikkus ja uued ärimudelid.

Kuidas tulla toime pidevalt kasvava tarbimise ja kahanevate ressurssidega maailmas, kus tootmisest tulenevad keskkonnamõjud annavad ennast üha valusamini tunda?  

MELTil uurime, kas ring- ja platvormimajandusel põhinev tootearendus võiks päästa maailma. Mida need mõisted tootjate ja tarbijate jaoks praktikas tähendavad?

Kuidas neid rakendada? Mida teistelt õppida ja kuidas enda jaoks õige tee valida? Nendel ja teistelgi teemadel MELT innovatsioonifoorum oma kuues teemablokis peatubki.

Teemablokk „Kuidas säilitada identiteet muutuste virvarris?“ toob huvilisteni ühe erilise ja unikaalse toote saamisloo ning arutleb, kuidas loodut võltsimiste eest kaitsta. Lisaks peatume ka füüsilise identiteedi rollil digitaalses maailmas.

„Kas tulevikutehnoloogiad päästavad maailma?“ võtab vaatluse alla erinevad edasi viivad tulevikuideed ja tehnoloogiad nii siin- kui ka sealpool piire. 

„Kas teadlik tootmine on väljakutse ettevõtjatele?“ keskendub keskkonda säästvale innovatsioonile ja selle olulisusele. 

 „Kuidas kaasata töötajaid muutustesse?“ vaatleb kolme ettevõtte näitel töötajate kaasamist innovaatiliste projektide elluviimisesse ja analüüsib selle mõju üldisele töökeskkonnale. 

Teemablokk „Millised on tulevikutoidu väljakutsed?“ räägib toidust ja selle muutumisest ajas. Kas tuleviku leib on sama maitsega või on see midagi täiesti uut? 

Teemablokis „Kas muutuv keskkond vajab uudseid ärimudeleid?“ vaadeldakse lähemalt erinevaid organisatsioone ja nende uudseid lähenemisi ärile.

Tule ja saa teada, sest tulevik ei oota!

MELT innovatsioonifoorum toimub 9. aprillil Tallinna Kultuurikatlas.

2 teemablokki on eesti keeles, 4 teemablokki inglise keeles ning peaesineja Ron Bloemers avaettekanne inglise keeles.

Tutvu kogu programmiga ja osta pilet www.melt.ee 
Pileti hind 48 eurot!

Uudise rubriigid: