15.03.2019

MELT Innovatsioonifoorumi peafookuses – kas innovatsioon päästab maailma?

Täna toimub kooliõpilaste eestvedamisel kliimastreik enam kui seitsmekümnes riigis ja seitsmesajas linnas, sh ka Tartus ja Tallinnas. Kogunemisega soovitakse juhtida tähelepanu kliimaprobleemidele, millega tuleb tegeleda enne kui kahju on pöördumatu.

Just see sama teema on ka tänavuse MELT Innovatsioonifoorumi peafookuses – kas innovatsioon päästab maailma? 

Räägime CleanTech tulevikutehnoloogiatest ning tulevikutoiduga seotud väljakutsetest. Laval astuvad üles mitmed ettevõtjad, kes on teinud konkreetseid samme keskkonnasäästliku ettevõtluse suunas ja räägivad oma loo. Tõsi on ka see, et üksi ei muuda midagi, sestap uurime ka ühes teemablokis, kuidas kaasata inimesi muutustesse. Ja võibolla tuleb üldse praegused ärimudelid ümber mõtestada ning sillutada teed uutele?

Tänase Postimehe juhtkiri ütleb: “Kui neist tänastest protestijatest kasvõi üks on tulevikus läbimurdelise keskkonnasäästliku tehnoloogia autor või kümme neist innovaatiliste ettevõtete eestvedajad, siis on seekordne südamekinnitus end ära tasunud.”

Tule kuula MELTil, mida oleme siin Eestis juba selles vallas korda saatnud ning kuhu peaksime liikuma, et innovatsioon saaks maailma päästa!
Tutvu programmiga www.melt.ee ja registreeru 9. aprilli innovatsioonifoorumile.
Pilet vaid 48 eurot!

Uudise rubriigid: