26.01.2021

Majandusakadeemia veebiseminar „Kuidas võtta vastu paremaid otsuseid: kasulikke otsustusmustreid juhtidele“

26. jaanuaril alguselga kell 10.00. Veebiseminaril räägitakse erinevatest kiiretest ning efektiivsetest võimalustest otsuseid langetada – seda nii personali valikul, investeerimisel kui ka ettevõtte alustamisel ning laienemisel.

Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtluskeskus koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esindusega kutsub osalema seminarisarja "Majandusakadeemia 2021" veebiseminaril 26. jaanuaril 2021 kell 10.00-11.30.

Seminari on võimalik kahe nädala jooksul järelevaadata siin.

Otsustamine on üks juhi põhilisi ülesandeid – keda palgata, milline võiks olla ettevõtte struktuur, millist toodet peaksime arendama ning kuidas seda müüa. Küll oleks hea, kui iga otsuse puhul saaks minimeerida teadmatuse osakaalu – teada täpselt, kui palju produktiivsem on üks intervjueeritav töötaja teisest ning millisest tootest saab kindla peale turul hitt. Teataval määral tänu erinevatele analüüsimeetoditele saabki seda teha, kuid me leiame end praegu kiirelt muutuvas olukorras, kus tulevik on raskesti ennustatav ning tähtsaid otsuseid ei saa kaua vaagida.

Seminaris käsitleme kasulikke otsustusmustreid ehk heuristikuid, mida juhid saavad otsuste tegemisel kasutada. Räägime erinevatest kiiretest ning efektiivsetest võimalustest otsuseid langetada – seda nii personali valikul, investeerimisel kui ka ettevõtte alustamisel ning laienemisel.

Kristjan Pulk pilt.jpgKristjan Pulk on Tartu Ülikooli majandusteaduskonna doktorant, juhtimise nooremteadur ning sotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskuse analüütik. Peamine uurimisteema on otsustamine – kuidas juhid otsustavad keerulistes oludes ning piiratud aja jooksul. Uurimistööd on Kristjan käinud teostamas ka kaugemal (Copenhagen Business School, University of Portos), oma teadmisi praktiseerib ta analüütikuna ja ka ettevõtte juhatuse liikmena.

Lisainfo:      

Pille Põesaste                          
Tallinna ettevõtluskeskus
Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistus                            
E-post: pille.poesaste@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4207           

Ene Teemäe                          
Tartu Ülikooli Tallinna esindus                                 
E-post: ene.teemae@ut.ee                                     
Tel: 737 6600

Vaata Tallinna ettevõtluskeskuse sündmuste kalendrit

Uudise rubriigid: