07.12.2021

Majandusakadeemia veebiseminar Töökoht, kodukontor, töökoht, … – otsustagem juba ükskord ära!

7. detsembril 2021 kell 10.00-11.30 korraldab Tallinna ettevõtluskeskus koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esinduse ja Tartu Ülikooli psühholoogia instituudiga veebiseminari töökoha ja kodukontori teemal.

Oleme viimase kahe aasta jooksul kogenud, et muutuva maailmaga sammu pidamiseks on vaja kõvasti pingutada. Arusaam töökohast – minu laud, arvuti laual, kohvitops, kolleegid kohvinurgas ja koridoris tervitamas – on oluliselt laienenud. Paljud on kodukontorit armastama hakanud, seega töökohale tagasi kamandamine pole just motiveeriv. Teised eelistavad töökoha selgemaid piire ning pole motiveeritud jätkuvast virtuaalsuhtlusest kodukontori rahvaga. Seega – vanaviisi ei saa enam jätkata, kuid uued reeglid ja tavad pole veel välja kujunenud. Seminaris arutamegi, kuidas segastes oludes selgust luua ning millega tuleks inimeste toetamisel arvestada.

Kariina Laas.jpgKariina Laas on koolitaja, psühholoog, teadlane ja õppejõud. Ta uurib ja õpetab Tartu Ülikoolis käitumise bioloogilise aluseid, kliinilist psühholoogiat ja tervisekäitumist ning üheks tema lemmikteemaks on motivatsioon. Ta praktiseerib ka kliinilise psühholoogina SeekCare OÜ-s.

Seminar on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda.

Registreeru veebiseminarile 

Lisainfo:      

Pille Põesaste                          
Tallinna ettevõtluskeskus
Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistus                            
E-post: pille.poesaste@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4207           

Ene Teemäe                          
Tartu Ülikooli Tallinna esindus                                 
E-post: ene.teemae@ut.ee                                     
Tel: 737 6600

Vaata Tallinna ettevõtluskeskuse sündmuste kalendrit

Uudise rubriigid: