27.10.2021

Miks on oma ettevõtte aktiivsest juhtimisest nii keeruline loobuda? Neuroteadus selgitab

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda korraldab 27. oktoobril 2021 kell 14.00-15.30 tasuta veebiseminari Zoomis. Seminari töökeel on inglise keel.

Kas oled nõus, et ettevõtte müümine või ostmine on keerulisem kui kinnisvara müümine või ostmine?

Paljudel juhtudel on ettevõtte omamine nagu lapse kasvatamine. Ettevõtte elu jooksul oled seda kasvatanud, katse-eksituse meetodil õppinud, võtnud riske, rakendanud protsesse ja teinud kasvuotsuseid selle heaolu ja edu saavutamiseks. Võimalik, et oled palganud teisi inimesi, pakkudes neile turvalist töökohta ja vastutasuks on nad sulle lojaalselt teenust osutanud. Sul on positiivsed suhted nii töötajate kui ka rahulolevate klientidega, mille üle oled õigusega uhke.

Ettevõtete omanikud tõdevad sageli, et nende identiteet on seotud ettevõtlusega ning aastatepikkune raske töö, visioon, areng ja edu on võimaldanud nii isiklikku kui ka ettevõtte kasvu. Seetõttu ei ole üllatav, et ohjad teisele omanikule või juhile üle anda tekitavad emotsioone ja võivad olla väljakutse.

Esineja Gill McKay on pikaajalise rahvusvahelise kogemusega õppe- ja arendustegevuse spetsialist. Ta töötab ärijuhtide, koolitajate ja personalitöötajatega, et nende tulemusi neuroteaduse, psühholoogia ja mõtteviisi vahendite abil võimendada. 

Lisainfo ja registreerumine Kaubanduskoja veebilehel

Uudise rubriigid: