31.05.2021

Selgusid STARTERtallinn programmi võitjad!

STARTERtallinn Kevad 2021 Grand Prix võitja on meeskond NANOWIND! Rahalised auhinnad pani kõikidele võitjatele välja Tallinna linn.

Võitjameeskond NANOWIND fabritseerib nanokattematerjali (vedelvorm), mida saab pihustada erinevatele pindadele ja vähendada mürgiseid gaase sise-ja välisõhus, kasutades nende fotokatalüütilist funktsiooni. 

Teine ja kolmas koht:
blabby - Snapchat heli jaoks ja ideaalselt Wechat heli jaoks. Nad ehitavad audio-ainult sotsiaalplatvormi sõpradele, peredele ja kogukondadele.

Silento - Päevik mälestab kadunud lähedasi, kogudes helgeid mälestusi ja lahkeid sõnu perekonnalt, sõpradelt ja kolleegidelt.

Tallinna linna poolt andis auhinnad summas 2000 eurot meeskondadele üle Tallinna ettevõtluskeskuse juhtivkonsultant Krista Kink.
Õnne ja edu võitjale!
Loe rohkem: STARTERtallinn www.facebook.com/ETstartertallinn/ 

STARTER on riiklik äriideede arendamise programm, mille tegevuste eesmärk on aidata õppijail arendada oma ideid elujõuliseks. See eelinkubatsiooniks nimetatav toetussüsteem pakub ettevõtlushuvilistele õppuritele võrgustikku, mentortuge ja nõustamist. Eelinkubatsiooni piloteeritakse kolme juhtkeskuse – Tartu Ülikool, TalTech ja Tallinna Ülikool– eestvedamisel. Tallinnas toimub STARTERtallinn, Tartu Ülikooli Startup Lab’is STARTERtartu.

STARTERtallinn auhinnafondi paneb välja Tallinna ettevõtluskeskus.

Uudise rubriigid: