13.11.2019

Startup Week Tallinn toob kokku üle 4000 inimese

Esmaspäeval alanud nädalane Startup Week Tallinn festival on kasvanud korraldajate sõnul üheks maailma suurimaks omataoliseks, millest võtab osa üle 4000 iduettevõtja, investori ja huvilise.

Monese asutaja ja juhi Norris Koppeli sõnul on hoogsalt alanud Startup Week selge märk Eesti startup-ettevõtluse elujõulisusest.

"Suur idufirmade kontsentratsioon aitab Eesti majandusel muutuda järjest nutikamaks ja olla valmis startup tüüpi ettevõtluse laialdasemaks levikuks. Kindlasti süstivad inspireerivad eeskujud Eesti inimestele ettevõtlikkust ja pealehakkamist ning loovad järelkasvu," rääkis Koppel pressiteate vahendusel.

Startup Week festivali eestvedaja Triin Ilves tõi välja, et Eesti iduettevõtted on juba tõestanud maailmale, et Eesti suudab pakkuda uusi tehnoloogilisi lahendusi. "Näeme täna, et Eestis on tekkimas uute huvitavate iduettevõtete laine, kes pakuvad kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi. Rohemajandus ja finantsvaldkond on väga suure potentsiaaliga valdkonnad, kus meie iduettevõtjate innovatsioon ja tehnoloogiad selgelt silma paistavad," sõnas Ilves.

Startup Week programmis on 76 tasuta üritust, mis toimuvad kuues Eesti linnas. Festivali programmi põhiteemadeks on tuleviku tegijad, roheline generatsioon, kõikvõimas tehnoloogia ja ühtne kogukond.

Startup Week Tallinn toimub 15. novembrini. Sündmuse suurtoetaja ja eestvedaja on Startup Estonia ning festivali aitavad korraldada kümned vabatahtlikud. Kõik Startup Week Tallinn sündmused on külastajatele tasuta.

Uudise rubriigid: