11.01.2022

Kohtumisel Dubai linnajuhiga olid keskmes targa linna lahendused

Teisipäeval, 11. jaanuaril kohtus linnapea Mihhail Kõlvart Dubai linna peadirektori Dawood Rahman Al-Hajriga, et rääkida nii targa linna kontseptsioonist ja e-lahendustest kui ka Tallinnast kui järgmisest Euroopa Rohelise Pealinnast.

“Tallinna delegatsioon osaleb Dubai Expol just targa linna e-lahenduste tutvustamiseks ning nendel teemadel on kavas rääkida ka Dubai linnajuhiga. Jätkusuutliku linnajuhtimise väljakutsed seisavad kõigi linnade ees ja see on ka Dubai visiooni osa, seetõttu räägime kohtumisel Tallinna kui Rohelise Pealinna plaanidest,” ütles linnapea Mihhail Kõlvart. 

“Tallinn valiti 2020. aastal kõige intelligentsemaks kogukonnaks, meid on valitud Euroopa innovatsioonipealinnade esikolmikusse ning Tallinn on Edeni Strateegiaintsituudi hinnagul maailma nutikamate linnade 12 parima seas – need on teemad, millest lähtuvalt saame ka Dubaile koostööd pakkuda,” lisas Kõlvart.

Linnapea Mihhail Kõlvarti ja Dubai peadirektori Dawood Rahman Al-Hajri kohtumine toimub Tallinna Dubai Expo visiidi osana. 

Tallinna ja Dubai linnajuhi kohtumine_2022

Uudise rubriigid: