07.11.2019

Startups Meet Tallinn City

Tallinna linn pakub koostöös Tehnopoliga ettevõtetele võimaluse esitleda oma tooteid ja teenuseid Tallinna linnale. Parimatel ettevõtetel on hea võimalus vahetult kohtuda Tallinna linnaametite esindajatega ning arutada detailsemalt koostöö üle.

Üritus toimub 15. novembril kella 10-14 linna residentsis aadressil Roosikrantsi 4b.

Insipiratsiooniks vaata www.tallinnovation.ee näidislahendusi, mis on linnas juba rakendatud ning heida pilk peale linna arengukavale (www.arengukava-kavand.tallinn.ee). Lisaks esitlemisele ja kontaktide vahendamisele pakume ettevõtetele just võimalust saada Tallinna linn esimeseks kliendiks.

Valdkondlikult on oodatud osalema ettevõtted, kes on juba läbinud ideefaasi ning omavad töötavat prototüüpi ning pakuvad uudseid lahendusi transpordi, energiasäästlikkuse, rohemajanduse, elukeskkonna uuenduste, elanikele suunatud vm targa linna valdkondades. Hea oleks, kui prototüüp oleks ka juba testitud ning ettevõttel on olemas töötav meeskond ja algne käive.

Ürituse tulemusel valib Tallinna linn välja valdkonna parimad, kellest parimad saavad ühe laua taga edasisi piloodiplaane arutada linnavalitsuse esindajatega. Lisaks annab linn tagasisidet kõigile ettevõtetele ning on võimalus saada tasuta mentori abi, et paika panna sammud, kuidas kohalikus omavalitsuses huvi äratada ja oma järgmisi tegevusi planeerida.

Üritusel osalemiseks palun täida osalemise ankeet hiljemalt 5. novembriks. Koostöös Tehnopoliga valitakse välja 10 ettevõtet, kes saavad 15. novembril pitchida. Ankeet asub siin: https://docs.google.com/forms/d/1gjcC7p3jy6vI2I26OPA3uV2qKLe7p-DAzhulSiXB17A/viewform?edit_requested=true

Lisainfo: anu.puusaag@tehnopol.ee

suurusega ettevõtted.

Uudise rubriigid: