13.03.2018

Toote või teenuse eesmärkide visualiseerimine müügi edendajana

13. märtsil 2018 kell 10.00-11.30 TTÜ Mektory suures saalis aadressil Raja 15 Tallinnas.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia 2018" seminaril 13. märtsil 2018 kell 10.00-11.30 TTÜ Mektory suures saalis aadressil Raja 15 Tallinnas.

Ettevõtlusakadeemia seminari "Toote või teenuse eesmärkide visualiseerimine müügi edendajana" lektor on professor Kuldar Taveter, TTÜ infotehnoloogia teaduskond, tarkvara instituut.

Ettekandes tutvustatakse lihtsat ja praktilist metoodikat ja graafilist esitusviisi toote või teenuse eesmärkide esitamiseks. Eesmärkidega seotakse ka vastavate eesmärkide saavutamiseks vajalikud rollid ning samuti kvaliteedieesmärgid ja emotsionaalsed eesmärgid, mida tuleb vastavate eesmärkide saavutamisel järgida. Metoodika aitab selgitada toodete ja teenuste eesmärke ning siht- ja huvigruppe. Tegemist on ainukese metoodikaga, kus esitatakse ilmutatud kujul emotsionaalseid eesmärke, mis on võtmetähendusega mistahes toote või teenuse müümisel.

Kuldar Taveter on TTÜ tarkvarateaduse instituudi professor ja sotsiotehniliste süsteemide labori juhataja. Tema teadustöö põhisuunad on toodete ja teenuste nõuete analüüs ja esitamine, hajusad sotsiotehnilised süsteemid e-riigi, targa linna ja jagamismajanduse jaoks, evolutsioonilised infosüsteemid, agendipõhised simulatsioonid ning äriprotsesside automatiseerimine ja ontoloogiad. Kuldar on teinud uurimustööd väga mitmete rahvusvaheliselt tunnustatud organisatsioonide ja ülikoolide juures nagu näiteks Soome Riikliku Tehnikauuringute Keskus (VTT) ja Melbourne Ülikool. Ta on võitnud stipendiumi uurimistööks jagamismajanduse infosüsteemide alal Lõuna-Carolina Ülikoolis ja Hiina RV Shanghai linnavalitsuse välismaise talendi stipendiumi õpetamiseks ja uurimistööks Shanghai Tehnikaülikoolis targa linna valdkonnas. 

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreerimisvorm

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Ettevõtlusakadeemia_veeb.jpg

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
E-post: helena.rozeik@ttu.ee
Tel: 620 4102