21.01.2022

Turismiettevõtjate inspiratsiooniseminarid

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus kutsub Harju-, Rapla-, Läänemaa ja Tallinna linna piirkonna turismiettevõtjaid teadlikkuse tõstmise programmi – registreeri enne, kui kohad täis!

Sihtkohtade arenduse koostööprojekti „Harju-, Rapla-, Läänemaa ja Tallinna linna piirkonna turismiarendus“ raames algav turismiettevõtjate teadlikkuse tõstmise programm toob lavale oma ala parimad eksperdid, tuntud ja põnevad esinejad, kes räägivad teemadest, mis olulised ja jagavad julgustavaid kogemuslugusid. Üle pooleteistkümne aasta kestnud koroonaviiruse Covid-19 pandeemia põhjustas globaalse kriisi, millel on mõju kõigile majandussektoritele. Riigipiiride osaline või täielik sulgemine, sihtkohtadega seotud reisipiirangud, lendude peatamine ning erinevad piirangud tõid kaasa rahvusvahelise turismi kokkuvarisemise. On aeg avardada maailmapilti ja astuda sammud teadliku ning muutunud kliendi kaasamise teel.

Kas Sina tead, mis on Covidi järgsed suundumused turismis ja mida toob tulevik? Kuidas pakkuda külalisele turvalist teenust ja nõuetest lähtuvalt tulusalt tegutseda? Kuidas leida tasakaalu stabiilse turismiteenuse pakkumise ja looduse rütmi vahel? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saad vastused osaledes turismiettevõtjate teadlikkuse tõstmise programmis.

Sügisprogramm pakub kogemuslugude põhjal turismiettevõtjatele võimalust üksteiselt õppimiseks. Eesmärk on ka tekitada osalejates inspiratsioon, soodne häälestus ja ettevalmistus konkreetsete sammude astumiseks oma ettevõttes, ärimudeli arendamisel ja teenuste disainimisel, kvaliteetsete teenuste osutamisel.

Loe programmi kohta rohkem ja pane ennast kirja Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse kodulehel.

Uudise rubriigid: