Kodakondsus- ja migratsiooniameti tööajad suvel

Alates 30. juunist lähevad kodakondsus- ja migratsiooniameti (KMA) Harjumaa osakonna bürood üle suvisele töögraafikule. Seoses sellega on osaliselt ümber korraldatud ka klientidele dokumentide väljastamine.
KMA Sõle büroo on suletud 30. juunist 13. juulini. Inimesed, kes on tellinud oma dokumendid väljastamiseks Sõle büroosse, saavad sel ajavahemikul need kätte Mäekalda büroost Vilmsi 59, telefon 605 6960.
KMA Mäekalda büroo on suletud 14. juulist 25. juulini. Inimesed, kes on tellinud oma dokumendid väljastamiseks Mäekalda büroosse, saavad sel ajavahemikul need kätte Sõle büroost, Sõle 61a, telefon 666 2701.
Ajal, mil Sõle või Mäekalda büroo suletud on, palutakse klientidel taotluste esitamiseks pöörduda teistesse KMA büroodesse.
Isikut tõendav dokument väljastatakse 30 päeva pärast taotluse esitamist. Kui taotleti pass ja ID-kaart koos, väljastatakse need volitatud pangakontorist. Kui taotleti ainult passi, väljastatakse see KMA büroost.
Lisainformatsioon ID-kaardi ja passi taotlemise kohta ning KMA büroode kontaktandmed on üleval internetilehel www. pass.ee. (PTS)

Viimati muudetud: 03.02.2009