Haabersti Linnaosa Valitsuse Linnamajanduse osakond

Aadress: Ehitajate tee 109a/1,
13514 Tallinn
Telefon: 640 4800
E-post: haabersti@tallinnlv.ee 


Osakonna juhataja - Urmas Teeorg
Telefon: 640 4811
E-post: urmas.teeorg@tallinnlv.ee 
Kabinet: 217

Peaspetsialist - Virge Hinno
Telefon: 640 4814
E-post: virge.hinno@tallinnlv.ee
Kabinet: 214

Peaspetsialist - Svetlana Korv
Telefon: 640 4812
E-post: svetlana.korv@tallinnlv.ee
Kabinet: 216

Peaspetsialist - Kaie Põldsepp
Telefon: 640 4850
E-post: kaie.poldsepp@tallinnlv.ee
Kabinet: 216

Peaspetsialist - Pavel Kornev
Telefon: 640 4805
E-post: pavel.kornev@tallinnlv.ee 
Kabinet: 209

Peaspetsialist - Mark Fjodorov 
Telefon: 640 4843
E-post: mark.fjodorov@tallinnlv.ee
Kabinet: 215

Viimati muudetud: 09.11.2020