26.03.2019

Haabersti ja Nõmme noored moeloojad tutvustavad oma loomingut

Neljapäeval, 28. märtsil kell 18.00 toimub Rocca al Mare kaubanduskeskuse aatriumis koolinoorte moekonkurss „Moe Malle“, mille tulemusena selguvad kõige talendikamad ja säravaimad noored moeloojad. Võistlustulle astuvad Haabersti ja Nõmme linnaosade koolide 7.-12. klasside õpilased.

Haabersti linnaosa vanema Marek Jürgensoni sõnul võib Tallinn Fashion Week küll läbi olla, kuid Haabersti ja Nõmme talendikad noored moeloojad alles tutvustavad oma kirevat ning mitmekesist loomingut. „Juba 12. korda toimuva moekonkursi eesmärgiks on arendada noortes loovust ning pakkuda neile võimalust esitleda oma loomingut laiemale sihtrühmale,“ ütles Jürgenson.

Käesoleva aasta teema “Pitsiline punk” ühendab endas kahte täiesti erinevat stiili. Õrn ja naiselik pits sulab kokku anarhilise ja vastuolulise punkkultuuriga. Moekonkursi tulemusena valib mainekas žürii välja võitja kollektsiooni ning jagatakse eripreemiad.

Üritusel hoiavad meeleolu üleval erinevad tantsu- ja lauluetteasted.

Moekonkurssi korraldab Haabersti Vaba Aja Keskus. Ürituse peasponsoriks on Citycon ja ürituse toimumist toetavad Haabersti Linnaosa Valitsus, Linea Shop, Anne & Stiil, Svensky Kaubanduse AS, Nõmme Seikluspark, Trefoil Jumping Park, Sixtina Tantsu- ja Modellikool ning Pombel smuutid.

Üritus on pealtvaatajatele tasuta.

Uudise rubriigid: