15.06.2021

Haabersti linnaosas aitab avalikku korda tagada turvafirma

Haabersti linnaosavalitsuse tellimusel aitab käesolevast nädalast linnaosas avalikku korda tagada turvafirma. Turvafirma ülesanne on ennetada linnaosas avaliku korra rikkumist ja olla linnaelanikele ning politseile abiks.

Haabersti linnaosavanema asetäitja Oleg Siljanov sõnas, et turvafirma on abiks kohtades, kus enim probleeme avaliku korra rikkumisega. „Eesmärgiks on ennetada avaliku korra rikkumisi ja tagada linnaosa elanikele suurem turvatunne,“ ütles Siljanov ning lisas, et turvateenuse osutamine toimub igapäevaselt ning sisaldab nii jalgsi kui ka autoga patrullimist.

„Turvafirma suurema tähelepanu alla on võetud Nurmenuku ja Järveotsa kaubanduskeskuste piirkonnad ning aktiivse kasutusega puhkealad nagu Õismäe tiigi pargiala ning spordi- ja mänguväljakud,“ rääkis linnaosavanema asetäitja.

„Turvalisuse tagamine hõlmab endast avaliku korra tagamist, sealhulgas avalikus kohas alkoholi tarbimise keelust kinnipidamise kontrollimist ning linnarajatiste ja -inventari vandalismi ning rüüstava tegevuse takistamist. Teenuse osutamisel teeb turvafirma tihedat koostööd ka politsei ja munitsipaalpolitseiga,“ selgitas linnaosavanema asetäitja.

Leping turvateenuse osutamiseks on sõlmitud turvafirmaga Articard OÜ ning lepingu perioodiks on neli kuud.

 

 

Uudise rubriigid: