28.08.2018

Haaberstis paneb suvele punkti noorte elustiilipäev HNKXTRM 2018

Neljapäeval, 30. augustil kell 10.00 on kõik huvilised oodatud Haabersti rulaparki (Õismäe tee 132), kus toimub noorte elustiilipäev.

Haabersti Linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on HNKXTRM mõnus elustiilipäev täis head muusikat, tänavakunsti ning ekstreemsporti. „Elustiilipäeva raames toimuvad tõukeratta, bmx ja rula võistlused. Projekti eesmärgiks on pakkuda noortele võimalust kasutada rulaparke ka juhul kui neil endil selleks vahendid puuduvad. Võistlusel saavad osaleda kõik, kel selleks on soovi. Takistuseks ei ole isegi vahendite puudumine. Kohapeal on olemas trikitõukerattad, kiivrid ja rulad, mida soovijad saavad võistlemiseks kasutada,“ ütles Jürgenson.

„Lisaks toimub terve päeva vältel live grafiti show, mille tulemusena kattub Haabersti rulapargi kõrval olev pallimängude sein täiesti uue seinamaalinguga. Ürituse ajal annab hea muusikaga mõnusat energiat nii võistlejatele kui pealtvaatajatele DJ Martinfieldz,“ jätkas linnaosavanem.

Treener Dennis Karpovi juhendamisel on antud projekti raames juba toimunud tasuta tõukeratta treeningud noortele nii Ilmarise kui Haabersti rulapargis. Lisaks on noored osa saanud Pääsküla noortekeskuses toimunud dj õpitoast, Haabersti noortekeskuses toimunud seinamaalingute õpitoast ning Haabersti rulapargis toimunud stencilkunsti õpitoast.

Tegevused viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu. HNKXTRM 2018 elustiiliprojekti toetavad MyFitness AS, House of Marsten, Surftown, Happy-Fly batuudikeskus ja jalkamaja, Baasjaam, Petrone Print, Al Mare Bowling, CityJungle Elamusgolfikeskus, Keerdtrepp, Pom'bel ja Haabersti Linnaosa Valitsus.

Noorte elustiilipäeval osalemine on tasuta ja kõik huvilised oodatud.

Lisainfo ja registreerimine: Kevin@haabersti.ee, telefon 5309 0808. Registreerida on võimalik ka kohapeal.

Üritust korraldavad Haabersti Vaba Aja Keskus koostöös Pääsküla noortekeskusega.

Vihmase ilma korral toimub üritus Pääsküla siserulapargis.

Uudise rubriigid: