22.11.2021

Linnaosa valitsus jagab korteriühistutele libeduse tõrjeks graniitsõelmeid

Haabersti linnaosa valitsus jagab korteriühistutele talviseks kõnniteede hoolduseks tasuta graniitsõelmeid. Sõelmeid väljastatakse kuni 21. detsembrini linnaosavalitsuse koostööpartneri juurest.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et igale korteriühistule on ette nähtud trepikoja kohta üks ligi 25 kilogrammi kaaluv kott graniitsõelmeid. „Sõelmete kättesaamiseks tuleb korteriühistu esindajal minna linnaosa valitsuse koostööpartneri juurde, kes graniitsõelmed väljastab,“ ütles Siljanov ning kinnitas, et graniitsõelmeid jätkub kõigile linnaosa korteriühistutele ning vajadusel tellitakse neid juurde. 

Libedustõrje puistematerjalide väljastamine toimub alates tänasest kuni 21. detsembrini Tänavapuhastuse AS laost aadressil Järve 37, Tallinn.  Väljastamine toimub tööpäevadel kell 10.00 - 19.00.

Vastavalt Tallinna linna heakorra eeskirjale on kinnistu ja ehitise omanik kohustatud teostama heakorratöid kinnistuga või ehitisega külgneval puhastusalal (puhastusala on kõnnitee, mis asub teega külgneva kinnistu ja sõidutee vahel). Libeduse tõrjeks tuleb kasutada puistematerjali, mille tera läbimõõt on 2-6mm. Keelatud on kasutada tuhka või kloriide.

Lisainfo: Urmas Teeorg, telefon 6404811 või e-posti aadress urmas.teeorg@tallinnlv.ee.

 

Uudise rubriigid: