Auhinnatud õpetajad 2013

Tallinna haridusasutuste kvaliteediauhind Hea õpetaja 2013

Terje Vooglaid, Tallinna Lasteaed Kikas
Helle Lääne, Tallinna Lasteaed Sinilind
Kaja Eskel, Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Merike Nurk, Tallinna Luha Lasteaed
Anneli Veeborn , Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium

Innovaatiline õpetaja 2013

Tatjana Fomina, Mustamäe Laste Loomingu Maja
Heili Lindepuu, Pirita Majandusgümnaasium
Kristi Raava, Tallinna 32. Keskkool
Ernest Bondarenko, Tallinna Huvikeskus "Kullo"
Lauri Vilibert, Tallinna Kristiine Gümnaasium
Margit Luts, Tallinna Reaalkool
Marilyn Palla, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed

 

eÕpetaja 2013

Kaja Kadarik, Tallinna 21. Kool
Katrin Jürison, Tallinna Haraka Lasteaed
Reet Markus, Tallinna Kivimäe Põhikool
Natalija Mahhova, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Anu Peri, Tallinna Tuule Lasteaed

Noor õpetaja 2013

Maarit Rits, Jakob Westholmi Gümnaasium
Kristi Saare, Pelgulinna Gümnaasium
Silvia Kuusk, Pirita Majandusgümnaasium
Ragnar Koemets, Tallinna 32. Keskkool
Diaana Madar, Tallinna Kannikese Lasteaed
Anneliis Hindreus, Tallinna Lasteaed Sipsik
Kärt Kase, Tallinna Luha Lasteaed
Julia Rozova, Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Grete Aavamägi, Tallinna Virmalise Lasteaed

Aasta õpetaja 2013 Tallinna laureaadid (Riiklik tunnustus "Eestimaa õpib ja tänab")

Ülle Murmann, Ehte Humanitaargümnaasiumi õpetaja
Aina Roos, Lasteaed Kelluke, lasteaiaõpetaja
Inna Kristerson, Tallinna Kadaka Põhikooli klassijuhataja
Piret Määr, Tallinna Kullatera Lasteaia direktor - komisjon tõstis esile
Margarita Eero, Tallinna Kuristiku Gümnaasium, õpetaja
Annike Soodla, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õpetaja
Laine Tammela, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi klassiõpetaja
Sigrid Pukk, Tallinna Männikäbi Lasteaia direktor
Lada Mehikas, Tallinna Nõmme Noortemaja õpetaja
Pavel Alonov, Tallinna Pae Gümnaasiumi õpetaja
Aili Hõbejärv, Tallinna Reaalkool Aasta klassiõpetaja 2013
Heli Roos, Tallinna Reaalkool, õpetaja
Pille Kull, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaia õpetaja
Triin Andreas, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaia direktor
Marge Kullamaa, Tallinna Rõõmupesa Lasteaia õpetaja - komisjon tõstis esile
Evelin Kivi, Tallinna Tehnikagümnaasiumi klassijuhataja
Hedi Minlibajeva, Tallinna Vindi Lasteaia õpetaja
Aina Porman, Tallinna Õismäe Gümnaasiumi Aasta klassijuhataja 2013

Tallinna aasta õpetaja 2013

Anu Kell, Gustav Adolfi Gümnaasium
Tamara Smirnova, Gustav Adolfi Gümnaasium
Katre Tuisk, Kadrioru Saksa Gümnaasium
Merike Marran, Kadrioru Saksa Gümnaasium
Kaja Komissarov, Rocca al Mare Kool
Jelena Nirk, Tallinna Järveotsa Lasteaed
Margarita Filasofova, Tallinna Kadaka Lasteaed
Piret Karus, Tallinna Kivimäe Põhikool
Esta Saula, Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Diana Sarapuu, Tallinna Lasteaed Nõmmekannike
Heddi Reinsalu, Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Sirje Sepp, Tallinna Lasteaed Pääsusilm
Kerli Vahejõe, Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Merike Nurk, Tallinna Luha Lasteaed
Marje Karu, Tallinna Meelespea Lasteaed
Ivi Sepp, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Sergei Sumin, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Olga Ivanova, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi
Õnne Lüüs, Tallinna Prantsuse Lütseum
Piret Karu, Tallinna Reaalkool
Maie Tibar, Tallinna Tehnikagümnaasium
Inna Myuyur, Tallinna Kadaka Põhikool

 

 

Tallinna aasta haridusasutuse juht 2013

Raul Tomberg, Tallinna Huvikeskus "Kullo"
Pille Siimpoeg, Tallinna Rännaku lasteaed
Rita Juhanson, Tallinna Õismäe Vene Lütseum

 

Viimati muudetud: 15.10.2014