Tallinna hariduskalender

Mai

  • 03.-07.05 - Inglise keele riigieksam. Täpsem info siin
  • 03.–07.05 - Laagrikasvataja-juhataja e-koolitus eesti keeles. Täpsem info ja registreerimine Tallinna noorteinfo kodulehel

  • 05.05 - Tallinna 4.-6. klasside õpilastele matemaatikaülesannete lahendamise võistlus "4_5_6_MATASÕBRAD". Täpsem info siin
  • 08.05 - Veebiseminar loovusest ja lahendustele orienteeritud mõtteviisist
  • 08.-09.05 - Minihäkk tervise ja toitumise teemadel
  • 14.05 - Tallinna päeva etteütlus
  • 15.05 - Tallinna päeva osaluskohvikud
  • 17.05 - Eesti keele riigieksami lisaeksam. Täpsem info siin
  • 18.05 - Tulevikukooli arendusprojekti lõpuseminar 
  • 18.05 - Tallinna lasteaedade töötajatele suunatud Covid-19 vaktsineerimise infotund MS Teamsis eesti keeles (SA Koolitervishoid; Age Tamm)
  • 18.05 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon lasteaiaõpetajatele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 18.05 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Õpetuse diferentseerimine". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel

18.-19.05 - Eesti keel teise keelena riigieksami lisaeksam. Täpsem info siin

21.05 - Matemaatika riigieksam. Täpsem info siin

  • 21.05 - Tallinna koolinoorte XXXIX spordimängude raames toimuvad meistrivõistlused gomokus. Täpsem info gomoku ja reeglite kohta leiab siin
  • 23.05 - 2021. aasta lasteaedade riiklike rahuloluküsitluste viimane päev
  • 24.05 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud kovisioon "Supervisioon lasteaiaõpetajatele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel

25.05 - B1-taseme eksamiga ühitatud eesti keele teise keelena (kirjalik) põhikooli lõpueksam. Täpsem info siin

  • 25.05 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Koolivalmidus". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 25.-27.05 - B1-taseme eksamiga ühitatud eesti keele teise keelena (suuline) põhikooli lõpueksam. Täpsem info siin
  • 26.05 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Laps ja nutiseadmed". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 26.05 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Metafoorkaardid". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 26.-27.05 - Inglise keele riigieksami lisaeksam. Täpsem info siin
  • 27.05 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Laste emotsionaalse arengu toetamine loovteraapia võtetega". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 28.05 - Eesti keele (kirjalik) põhikooli lõpueksam. Täpsem info siin

31.05 - Matemaatika riigieksami lisaeksam. Täpsem info siin

  • 31.05 - Urbact On Board projekti lõpuüritus

Juuni

  • 01.06 - II Tallinna lasteaedade laulupidu "Meie lapse laulupai" video teel (Merike Kivimäe)
  • 03.06 - Matemaatika (kirjalik) põhikooli lõpueksam. Täpsem info siin
  • 09.06 - Põhikooli lõpueksami valikeksam vene keeles, bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias, ajaloos, ühiskonnaõpetuses või inglise, prantsuse, saksa või vene keeles võõrkeelena (kirjalik). Täpsem info siin
  • 09.-10.06 -  Põhikooli lõpueksami valikeksam inglise, prantsuse, saksa või vene keeles võõrkeelena (suuline). Täpsem info siin
  • 11.06 -  Põhikooli lõpueksami valikeksam inglise keeles (suuline). Täpsem info siin
  • 12.06 - Noortefestival Põhja-Tallinnas
  • 14.06-31.08 (v.a lõpuklassid) - V koolivaheaeg

Juuli

03.07 - Noortefestival Lasnamäel

10.07 - Noortefestival Kesklinnas

17.07 - Noortefestival Mustamäel

31.07-01.08 - Kopli Session (BMXi ja rula võistlused Põhja-Tallinnas)

August

14.08 - Noortefestival Kesklinnas

24.08 - Õppeaasta avaüritus

28.08 - Lasnamäe päevade raames noortefestival/-ala 

September

07.09 - Haridustöötajatest juubilaride tunnustusüritus (Mustpeade Maja, Merike Kivimäe)

Detsember

  • 14.12 - Haridustöötajatest juubilaride tunnustusüritus (Mustpeade Maja, Merike Kivimäe)

Lasteaedade juubelid 2021

  • Kalamaja Lasteaed 60, oktoobris
  • Tallinna Asunduse Lasteaed 60
  • Tallinna Kannikese Lasteaed 55, märtsis
  • Tallinna Kiisa Lasteaed 65, juunis
  • Tallinna Kiisupere Lasteaed 65, detsembris
  • Tallinna Kivila Lasteaed 35, septembris
  • Tallinna Lasteaed Mudila 65, novembris
  • Tallinna Lasteaed Pallipõnn 55, veebruaris
  • Tallinna Lasteaed Rabarüblik 35, märtsis
  • Tallinna Lasteaed Vesiroos 50, septembris
  • Tallinna Lasteaed Õunake 20, oktoobris
  • Tallinna Lille Lasteaed 60, novembris
  • Tallinna Lindakivi Lasteaed 40, juunis
  • Tallinna Mustakivi Lasteaed 35, mais
  • Tallinna Mutionu Lasteaed 60, mais
  • Tallinna Raku Lasteaed 65, juunis
  • Tallinna Tihase Lasteaed 60, mais
  • Tallinna Tähekese Lasteaed 55, jaanuaris
  • Tallinna Unistuse Lasteaed 45, detsembris
  • Tallinna Vindi Lasteaed 45

Koolide juubelid 2021

  • Gustav Adolfi Gümnaasium 390, juunis ja novembris
  • Lasnamäe Vene Gümnaasium 40, oktoobris
  • Tallinna 32. Keskkool 50, detsembris
  • Tallinna Arte Gümnaasium 40, oktoobris
  • Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool 40, aprillis
  • Tallinna Pae Gümnaasium 65, oktoobris
  • Tallinna Prantsuse Lütseum 100, oktoobris
  • Tallinna Reaalkool 140, oktoobris
  • Tallinna Südalinna Kool 55, oktoobris
  • Tallinna Õismäe Vene Lütseum 45, oktoobris

ARHIIV

Aprill

  • 01.-16.04 - Virtuaalsed üritused. Täpsem info siin
  • 03.04 - Veebiseminar osaluskogudele kaasõpilaste kaasamisest
  • 05.–09.04 - Laagrikasvataja-juhataja e-koolitus vene keeles. Täpsem info ja registreerimine Tallinna noorteinfo kodulehel
  • 06.04 - Õpilaste kaasamine õppeprotsessi reaalainete tunnis. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 06.04 - Eestvedamine (leadership) – inimeste ja muudatuste juhtimine. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 06.04 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon lasteaiaõpetajatele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 07.04 - Enesejuhtimine ja eesmärgipärasus. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 07.04 - Vabariikliku vendade Liivide etluskonkursi Tallinna videokonkursi eelvoor (Merike Kivimäe)
  • 07.04 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon sotsiaalpedagoogidele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 08.04 - Nordic-Baltic Transfer Network sharing event  
  • 10.04 - Veebiseminar kriitilisest mõtlemisest ja väärinfost
  • 10.04 -  Veebiseminar "Kuidas internetti kasutades täie mõistuse juurde jääda?“. Täpsem info siin
  • 12.04 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "ATH ja autismispektri häirega laps lasteaias. Eesti keele õpetamine erivajadustega lastele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 14.04 - Tulevikukooli arendusprojekti seminar "Muutuse kinnistamine koolikultuuri eri elementides"
  • 15.04 - Tallinna üldhariduskoolide virtuaalne õppejuhtide nõupidamine
  • 19.04 - Eesti keele riigieksam. Täpsem info siin
  • 19.-25.04 (v.a 12. klass)- IV koolivaheaeg
  • 19.-25.04 - Erialade tutvustamine Noor Tegija Instagramis
  • 20.04 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Kuidas mina saan toetada õpilast tema karjääri kujundamisel". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 20.-21.04 - Tallinna kuu klassijuhatajate koolitus „Klassijuhataja kui väärtuskasvataja“
  • 21.04 - Huvihariduse ja –tegevuse projektikonkursi infotund MS Teamsis
  • 21.04 - Tallinna lasteaia õppejuhtide virtuaalne nõupidamine 
  • 21.04 - B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keele teise keelena (kirjalik) põhikooli lõpueksam. Täpsem info siin
  • 21.-23.04 - B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (suuline) põhikooli lõpueksam. Täpsem info siin
  • 21.-23.04 - Eesti keel teise keelena riigieksam. Täpsem info siin
  • 26.04-23.05 - 2021. aasta lasteaedade riiklikud rahuloluküsitlused
  • 26.04 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Laste käitumisprobleemide ennetamine ja sotsiaalsete oskuste arendamine lasteaias". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 28.04 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Metafoorkaardid". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 29.04 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon HEVKO". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 29.04 - Tallinna koolinoorte XXIX spordimängude individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused kabes mõttemängude portaalis vint.ee 
  • 30.04 - Tallinna lasteaedade töötajatele suunatud Covid-19 vaktsineerimise infotund MS Teamsis vene keeles (SA Koolitervishoid; Age Tamm)

Märts

01.-15.03 - Elukohajärgse kooli määramiseks taotluste esitamine toimub eKoolis. Täpsem info siin

  • 01.-31.03 - Vaimse tervise vitamiinikampaania (MTÜ Peaasjad, www.peaasi.ee)
  • 02.03 - Varajane märkamine lasteaias. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 02.03 - Alusharidus Soomes Vantaa linna näitel (eesti keeles).Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 02.03 - Emotsionaalne paindlikkus kui ennast hoidev käitumisviis. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 03.03 - Üldpädevuste rakendamine inglise keele tunnis. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 03.03 - Vaikuseminutite OMA noorteprogrammi tutvustav veebikoolitus pilootprojekti koolidele (Vaikuseminutid koolitaja Lii Kaudne ja Kerli Kaldmaa; Age Tamm)
  • 04.03 - Arengukavade seminar koolidele Zoom keskkonnas
  • 04.03 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon HEVKODE". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 05.03 - EL 2021-2027 struktuurifondide infopäev. Täpsem info ja registreerimine siin
  • 06.03 - Veebiseminar osaluskogudele „Motivatsiooni alused“ (Grete Arro, Tallinna Ülikool)
  • 07.03 - Muusikakoolide vabariikliku saksofoni konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor (Nõmme Muusikakool, Anne Kruup, Merike Kivimäe)
  • 11.03 - Lasteaia juhile ja õpetajale suunatud koolitus "Teadlikult juhitud koostöö lapsevanematega lasteaias (grupp 2)". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 11.03 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Koostöö lapsevanemaga lapse arengu toetamisel". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 11.03 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Erivajadustega laps ja tema areng". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 12.03 - HaridusIDU EDUtalgud 2021 haridusuuenduslike ideede esitamise tähtaeg
  • 13.03 - Veebiseminar konfliktide lahendamisest (Elina Kivinukk, MTÜ Peaasjad)

  • 13.03 - Muusikakoolide vabariikliku flöödi konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor (Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool, Karin Veissmann, Merike Kivimäe)
  • 13.-14.03 - Muusikakoolide vabariikliku klaveri konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor (Tallinna Muusikakeskkool, Marja Jürisson, Merike Kivimäe)
  • 14.03 - Muusikakoolide vabariikliku klarneti konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor (Lasnamäe Muusikakool, Sirje Mõttus, Merike Kivimäe)
  • 14.03 - 2021. aasta üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitluste tähtaeg
  • 15.03 - Suviste noortelaagrite toetuste taotlusvooru tähtaeg. Täpsem info siin
  • 18.03 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Lapse kõnearendamise võimalused ja vajadused". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 18.03 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon sotsiaalpedagoogidele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 22.–26.03 - Laagrikasvataja-juhataja e-koolitus eesti keeles. Täpsem info ja registreerimine Tallinna noorteinfo kodulehel
  • 29.03 - Matemaatika riigieksami lisaeksam (Tallinna Saksa Gümnaasium). Täpsem info siin
  • 30.03 - Lasteaia juhile ja õpetajale suunatud koolitus "Teadlikult juhitud koostöö lapsevanematega lasteaias (grupp 3)". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 30.03 - Mängustatud-improvisatsioonilised õppetegevused põhikooli ja gümnaasiumi eesti keele kui teise keele ja võõrkeeletundides. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 31.03 - Hoolekogude infopäev 2021

Veebruar  

  • 02.02 - Vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoor (Tallinna 32. Keskkoolis, korraldajad Kerstin Vessik, Maarja Merigan ja Merike Kivimäe)
  • 02.02 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud kovisioon "Koolipsühholoogide kovisioon". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 03.02 - Esinemiskoolitus – kuidas kirjutada oma sõnad võluvaks? Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 06.02 - Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor Tallinna Reaalkoolis ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi Kotzebue majas
  • 06.02 - Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor Tallinna Ühisgümnaasiumis
  • 08.02 - Avati 2021. aasta üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused. Küsitluste läbiviimist korraldab Haridus- ja Noorteamet koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Küsitlused on avatud kuni 14. märtsini.
  • 09.02 - Vanemlusprogrammi „Imelised aastad“ Lasteaed Naeratus koolitusgrupi 1. koolitus (Tervise Arengu Instituut, Age Tamm)
  • 10.02 - Mälu ja õppimine. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 10.02 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Lõbusalt lugema!". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 11.02 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon lasteaia metoodikutele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 11.02 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Dialoogi loomine õpilasega. Aktiivse kuulamise meetodid õpetaja töös". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 11.02 - Efektiivne ajajuhtimine. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 11.02 - Vanemlusprogrammi „Imelised aastad“ Tallinna Lasteaed Pallipõnn koolitusgrupi 1. koolitus (Tervise Arengu Instituut, Age Tamm)
  • 12.02 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Erivajadustega õppija areng ja toetamine. Autismispektri häirega õpilaste toetamine". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 16.02 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Ajalis- ruumilise kujutlusvõime kujundamine koolieelses eas". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 16.02 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Õpetuse individualiseerimine". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 16.02 - Infopäev laagrite korraldajatele. Täpsem info ja registreerimine Tallinna noorteinfo kodulehel

  • 17.02 - Vanemlusprogrammi „Imelised aastad“ Tallinna Tuule Lasteaed koolitusgrupi 1. koolitus (Tervise Arengu Instituut, Age Tamm)
  • 17.02 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õppejuhtide virtuaalne nõupidamine (Piret Lind ja Madis Annus)
  • 17.02 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Kuidas toetada HEV koolinoori nende karjääri kujundamisel? (klassiõpetajad, kooli tugispetsialistid)". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 17.02 – Venekeelne veebiseminar „Kriitiline mõtlemine“ 14.–19.-aastastele noortele. Täpsem info ja registreerimine Tallinna noorteinfo kodulehel. 

  • 17.02 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Tüdrukute ja poiste kasvatamise ja õpetamise eripärasus. 2 osa". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 18.02 - Matemaatika riigieksam (Tallinna Saksa Gümnaasium). Täpsem info siin
  • 19.02 - Muusikakoolide vabariikliku madalate vaskpillide konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor (Lasnamäe Muusikakool, Sirje Mõttus, Merike Kivimäe)
  • 20.02 - Tallinna talent taotluste esitamise tähtaeg
  • 21.02 - Muusikakoolide vabariikliku trompeti konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor (Nõmme  Muusikakool, Anne Kruup, Merike Kivimäe)
  • 22.02 - Ettevõtliku kooli baaskursus Kadrioru Saksa Gümnaasiumis 
  • 22.02 - Ettevõtliku kooli baaskursus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis 
  • 22.-23.02 - Kogupäevakooli „Lapsest lähtuv koolipäev“ projektikoolide koolitus  „Lõiming kooli õppekava rakendamisel“
  • 22.-28.02 - III koolivaheaeg
  • 23.02 - Ettevõtliku kooli baaskursus Pirita Majandusgümnaasiumis
  • 23.02 - Tallinna haridusasutuste veebipõhine infotund kell 12.00-13.00 “Kuidas haridusIDUst kasvab EDUlugu?”
  • 25.02 - Ettevõtliku kooli baaskursus Tallinna Kunstigümnaasiumis 
  • 25.02 - Ettevõtliku kooli baaskursus Kalamaja Põhikoolis 
  • 25.02 - Kehatarkus tööriistakastis. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 25.02 - Lasteaia juhtidele virtuaalne arutelu suvise õpilasmaleva teemal kell 16.00-17.00 (Marika Kallas)
  • 26.02 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Liivateraapia kasutamine hariduses". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 26.02 - Ettevõtliku kooli baaskursus Tallinna Arte Gümnaasiumis

Jaanuar

  • 23.12.2020-10.01.2021 - II koolivaheaeg
  • 11.01 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Digiõppel õpetaja – veebitunni läbiviimine HEV ja tavalistele õpilastele, praktilised soovitused psühholoogilt". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 12.01 - Füüsikaolümpiaadi koolivoor 
  • 13.01 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon sotsiaalpedagoogidele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 14.01 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Erivajadustega laps ja tema areng". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 18.01 - Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Superkovisioon lasteaiaõpetajatele. Võimestav grupp lasteaiaõpetajatele". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 18.01 - Tallinna põhikooli-gümnaasiumi õpetajatele ja koolijuhtidele jagab Hollandi kooli häid praktikaid õpetaja Suzanne Sassen. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 20.01 - Tallinna põhikooli-gümnaasiumi õpetajatele ja koolijuhtidele jagab Slovakkia kooli häid praktikaid koolijuht ja inglise keele õpetaja Zuzana Peternai. Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õpetajate Maja kodulehel
  • 21.01 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "Käitumisraskustega õpilase toetamine koolis (sotsiaalpedagoogidele)". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 21.01 - Tallinna üldhariduskoolide õppejuhtide nõupidamine Zoom keskkonnas kell 15:00-17:00 (Madis Annus, Viivi Lokk)
  • 21.01 - Geograafiaolümpiaadi koolivoor
  • 22.01 - Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor Tallinna Inglise Kolledžis
  • 23.01 - Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Tallinna Reaalkoolis
  • 25.01 - Prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoor koolides (elektrooniline)
  • 26.01 - Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor Jakob Westholmi Gümnaasiumis
  • 26.01 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud koolitus "HEV koordinaatori roll ja ülesanded". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 27.01 - Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Tallinna Tehnikaülikoolis
  • 27.01 -  Tallinna koolieelsete lasteasutuste õpetajatele suunatud koolitus "Lapse erivajaduste varajane märkamine lasteaias". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 28.01 - Tallinna koolide õpetajatele suunatud kovisioon "Kovisioon HEVKODE". Täpsem info ja registreerimine Tallinna Õppenõustamiskeskuse kodulehel
  • 29.01 - Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis
  • 30.01 - Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 
Viimati muudetud: 17.05.2021