17.01.2022

Einstein 3000 Kullateras

10.jaanuaril filmiti koostöös Insplayga Kullatera lasteaias lapsevanematele suunatud Einstein 3000 saate “Mida tasub mu lapsel õppida?” vaheklippe.

Õppealajuhataja Jana Süving tutvustas Kullatera lasteaias kasutatavaid innovaatilisi õppevahendeid,  nende kasutamisest õppetöös, rääkis lähemalt Roboaiast ja selle saamisloost.

Nutikaid tegevusi Blue-Bot, mTiny ja Indi robotiga aitasid läbiviija õpetajad Johanna Abner ja Mairi Perman. Lisaks said lapsed näidata kuidas nad oskavad kokku panna ja programmeerida Lego WeDo 2.0 robotit ja TTS Easi Scope mikroskoobiga uurida putukaid.


Insplay toodab iga kuu oma arengust ja kasvamisest huvitatud lapsevanematele ja elukestvatele õppijatele saadet Einstein3000. Teekond paremaks lapsevanemaks algab soovist areneda ja julgusest muutuda.

17. jaanuari saade on teemal “Mida tasub mu lapsel õppida?”, kus keskendutakse tulevikuoskustele ja -ametitele. Saatejuhi Andres Sireli seekordseteks vestluspartneriteks on teineteist täiendavad külalised - laulja ja loovisiksus Siiri Sisask ning visionäär ja futurist Linnar Viik.

Allikas: Piret Määr, Tallinna Kullatera Lasteaia direktor

Uudise rubriigid: