09.12.2019

Konverentsil „Salajane eesmärk“ mõtestatakse uue ajastu juhtimisvõtteid

10. detsembril 2019 toimub Viru Konverentsikeskuses (Viru väljak 4) Tallinna Haridusameti XVII juhtimiskonverents „Salajane eesmärk“. Sel korral on uue ajastu juhtimisvõtteid mõtestamas rühmaõpetajad ja klassijuhatajad. Sündmust saab veebi vahendusel jälgida reaalajas.

Konverents on jaotatud nelja teemaplokki.

Esimeses neist – pealkirjaga „Salajane eesmärk“ – on eestkõnelejaks reservmajor Sten Reimann, kes on kaitseväes teeninud 20 aastat, ehitades üles taasiseseisvunud Eesti kaitsesüsteemid. Tema loodud programmidega on õpetamas Tartu Kõrgem Sõjakool ning EBS Executive MBA. Eesti Kaitseväe välismissioonide juhina on teenistus teda viinud kokku nii „pehmete“ kui „kõvade“ valikutega. Ettekandes tuleb juttu kaasaegse avaliku sektori juhtimisest, uue kümnendi juhtimiskompetentsidest ja ebatraditsionaalsete meeskondade eestvedamisest.

Plokis „Mõjusus läbi personalitöö“ on laval kogenud personalijuhid Irene Metsis ja Hels Mikkal. Haridusasutusi jõustatakse toetama personali tuleviku väljakutsetega toimetulekul. Paneeldiskussioonides jääb aega nii lavastatud juhtumite lahendamisele kui saalis olijate küsimustele.

Teemaploki „Juhtumi jõud“ eestkõnelejaks on koolitaja, coach ja superviisor Signe Vesso, PhD, kes on inimesi koolitanud üle 20 aasta. Tema põhifookus on juhtimismeeskondade arengul läbi koostöövõimaluste edendamise. Teemaplokis võimestatakse kollegiaalse supervisiooni olemust ja tähendust õpikogukondade teenistuses ning viiakse läbi praktikum juhtumite lahendamiseks minimeeskondades.

Konverentsil tunnustatakse ka konkursi „Parim personaliprojekt“ võitjaid. Lavale astuvad üllatusesinejad ning viiakse läbi minigruppide juhtumite ja lugude kovisioonid. 

Interaktiivne päevakava avaneb keskkonnas www.app.worksup.com (id-kood: HA2019). 

Reaalajas saab konverentsi jälgida YouTube'i vahendusel: 

Lisainfo:

Marika Kallas
Juhtivspetsialist
Hariduskorralduse osakond
Tallinna Haridusamet
Tel 640 4582, 501 8188
E-post: Marika.Kallas@tallinnlv.ee  

  

Uudise rubriigid: