26.11.2021

Lemmikloomade nädal Kiisuperes

22-26.11 toimus Kiisupere lasteaias lemmikloomadele pühendatud nädal, mille raames kogusime annetusi Gabrieli Loomade Elu MTÜ'le. Annetusi said pered teha telefonisõnumina (rahaline annetus) otse turvakodusse või tuua annetus lasteaeda, kust annetused detsembrikuu jooksul ka turvakodusse edasi toimetatakse.

Sel nädalal oli meie lasteaias tähtsal kohal lemmikloomad. Nädala raames rääkisid õpetajad lastele lemmikloomadest, meisterdati ja joonistati neid pilte. Arutleti teemadel mis asi on heategevus, miks osadel loomadel ei ole kodu ja miks on oluline teisi aidata. Vaadati laste ja õpetajate lemmikloomadest vahvaid pilte ja videosid. Mängukassid külastasid loodusmuuseumit ning Rõõmukassidel toimus rõõmus loomade karneval. 

Kiisupere lasteaia aktiivgrupp, plaanib detsembri kespaigas külastada Gabrieli Loomade Elu MTÜd ning viia kõik perede ja laste annetused isiklikult kohale. 

Sina saad aidata:

  • Annetustelefonil 900 9999 (kõne hind 5 EUR)
  • Ülekandega: Saaja MTÜ Gabrieli Loomade Elu,

IBAN: EE691010220283273220 (SEB)

  • Või tuues (rahalise või esemelise) annetuse kassidele lasteaeda  

Vajalike asjade nimekiri (vaata ka kodulehelt):

Kassikonservid, kvaliteetkuivtoit, piimapulber, kassiliiv (puitpelletid), toidunõud, transpordipuurid, linad, fliistekid, pleedid, pesad, majapidamispaber, pesusvammid, paberkäterätikud, käterätikud, koopiapaber, patareid, kiletaskud.

Rohkem infot: https://gabrieliloomadeelu.eu/

Allikas: Tallinna Kiisupere Lasteaed

Uudise rubriigid: