18.10.2021

Pirita lasteaed osales Erasmusdays 2021

Erasmusdays 2021 tähistab rahvusvahelise Erasmus+ programmi Euroopas ning annab võimaluse organiseerida üritus, et tutvustada oma projekti ja jagada Erasmuse kogemust.

Pirita lasteaed koordineerib Erasmus+ rahvusvahelist koostööprojekti "Näe - meie loodus!", kus meil on partnerid Lätist, Bulgaariast, Horvaatiast ja Küproselt. Meie projekt keskendub keskkonnaharidusele ning lapse ja looduse sideme tugevdamisele.

Erasmusdays 2021 puhul otsustasime, et meile on ka väga oluline meie kultuur ning soovime seda üksteisega jagada. Nii sündiski idee teha partnerite vahel üritus, kus lapsed näitavad ette ühe oma rahvusliku tantsu ning teised tantsivad kaasa.

Nii juhtuski, et 15.10.2021 sättisime Meelespea rühma lastele üles suure ekraani, et nad saaksid tantsuüritusest osa võtta. Kõik riigid olid valinud lihtsad tantsud, mida sai koheselt kaasa teha. Meelespea rühma lapsed ja õpetajad olid aktiivsed esimestest nootidest peale ning kõik said toreda tantsu ja muusika elamuse. Meie omalt poolt näitasime ette Eesti rahvamängu "Kükita, kükita..." ning kõik tantsisid usinalt kaasa.

Erasmusdays 2021 raames toimus ajavahemikul 14-16.10.2021 5667 üritust ning seda 70-s riigis! Oleme õnnelikud, et meiegi seal oma panuse andsime!

Erasmusdays 2021 kohta saab rohkem infot siit!

Meie projekti tegemistega saab ennast kursis hoida siin!

Allikas:Pirita Lasteaed

Uudise rubriigid: