18.03.2019

Tallinna 21. Kool võitis Pekingis rahvusvahelise kvaliteediinnovatsiooni auhinna

27. veebruaril kuulutati Hiina Rahvavabariigi pealinnas Pekingis välja rahvusvahelise kvaliteediinnovatsiooni auhinna (Quality Innovation Award) võitjad ja anti üle autasud. Tallinna 21. Koolile anti auhind üle 19. märtsil Estonia kontserdisaalis.

Jaanuaris 2019 võitis Tallinna 21. Kool Eesti Kvaliteediinnovatsiooni auhinna 2018 ning sai tunnustuse kui rahvusvahelise konkursi Quality Innovation Award 2018 finalist.

Konkursi eesmärk oli tunnustada ja tutvustada loodud innovaatilisi lahendusi rahvusvaheliselt ning hoida fookuses innovatsiooni erinevate elualade arendamisel. Pekingis tunnustati üle maailma esitatud 464 innovatsioonist 24 parimat eri kategooriates.

Kvaliteediauhind QIA 21. kool.jpgTallinna 21. Kool saavutas võidu hariduse innovatsiooni kategoorias, mis on suureks auks ja tunnustuseks nii koolile kui ka Eesti hariduse uuendusmeelsusele. Peaauhinna tõi koolile ettevõtlus-robootika õppesuund, innovatsioonistuudio loomine ning robootika lõimimise eest teiste õppeainetega.

Auhinna, mille on allkirjastanud kvaliteedikonkursi patroon, Soome Vabariigi president Sauli Niinistö, andis kooliperele üle Eesti Kvaliteediühingu esimees Tiia Tammaru 19. märtsil kell 18.00 Estonia kontserdisaalis, kooli 59. kevadkontserdil. 


Juta Hirv, direktori asetäitja-arendusjuht

KRIS0200.jpg

  

Uudise rubriigid: