12.10.2021

Tallinna Asunduse Lasteaias tähistati muusika- ja õpetajatepäeva

Tallinna Asunduse Lasteaed tähistas 1.oktoobril Rahvusvahelist muusikapäeva. Õpetajate päeva tähistati vahvas võtmes – fotoorienteerumisega Pae pargis.

Tallinna Asunduse Lasteaed tähistas 1.oktoobril Rahvusvahelist muusikapäeva. Selle tarbeks kutsus muusikaõpetaja Helin Sõnum kõiki rühmi üles tegema muusikavideot loole „Kauges külas“.

Septembrikuu vältel valmistasid rühmad eristiilis muusikavideosid – oli nii laste poolt üle filmitud videod, lavastusi kui ka animatsioone. Ka õpetajate laulugrupp õppis septembris „Kauges külas“ laulma  ning filmis laulule video, etendades vanade eestlaste päevaseid toiminguid.

Muusikavideote valmimisega arendati nii laste loovust kui ka digivahendite kasutamise oskust. Muusikavideote hulgast valisid rühmad välja oma lemmikvideo, mille tegijad said omale kingiks vahva puidust trummide komplekti!

Video õpetajate lauluvideost: https://www.youtube.com/watch?v=3XKk_qOJKOE

 

Tallinna Asunduse Lasteaed tähistas sel aastal õpetajate päeva vahvas võtmes – fotoorienteerumisega Pae pargis. 5.oktoobriks edastasid liikumis- ja terviseedenduse õpetaja Gülnara Niglas ning direktor Julia Bondar nii Asunduse lasteaia kui Ülemiste lasteaia personalile pildid objektidest, mida Pae pargist otsida.

5-6.oktoobril käisidki õpetajad meeskondadena pargis ning tegid koos leitud objektidega lõbusaid ja loovaid fotolavastusi!

Aktiivne õpetajate päeva tähistamine oli väga meeleolukas ja lõbus – hea nii kehale kui ka vaimule!

Allikas: Tallinna Asunduse Lasteaed

Uudise rubriigid: