11.06.2021

Tallinna Lindakivi Lasteaed tähistab juubeliaastat

Sellel aastal tähistab Lindakivi lasteaed 40. sünnipäeva. Juubeliaastale on pühendatud üritused, peod ja üllatushetked lastele, vanematele ja meeskonnale.

Veebruaris tegi iga rühm videoõnnitluse lasteaia sünnipäeva puhul ning lapsed  laulsid laulu „Sünnipäev“. Märtsis korraldati näitus "Minu lemmikõpetaja" ja laste tööde konkurss "Mänguasjad".

Aprillis osalesid kõik lapsed ja meeskond lasteaia aastapäevale pühendatud flash mobi ja vanema rühma lapsed multifilmi loomisel.

18. mail toimus lasteaia töötajatele pidulik üritus. Meeskonda õnnitlesid Lasnamäe suurlinna vanem Vladimir Svet, abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Tallinna Haridusameti hariduskorralduse osakonna peaspetsialist Anastasia Kozitsyna.

Lastekaitsepäeval osalesid kõik sisehoovis orienteerumises. Lasteaia territooriumil korraldati laste ja nende vanemate kunstinäitus “Suvililled” ja iga laps sai endale maitsva maiustuse.

3. juunil toimus lasteaia sünnipäeva puhul kontsert lastele ja nende vanematele. Lasteaeda tulid õnnitlema Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart ja Lasnamäe linnaosavanem Vladimir Svet. Ka ilm oli vastavalt pidulik - päikeseline ja soe. Plaanime sellele märkimisväärsele sündmusele pühendada terve aasta ja juubeliürituste kava jätkub.

Palju õnne sünnipäevaks meie lemmik, „Lindakivi“ lasteaed! Täname kõiki osalejaid ja külalisi unustamatu elamushetkede eest!

Irina Morozova, Tallinna Lindakivi Lasteaia õppealajuhataja

Uudise rubriigid: