26.02.2021

Tallinna Mutionu Lasteaed pidas saabuvat Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva koos kaitseliitlaste ja naiskodukaitsjatega

22. veebruaril 2021 kutsus Mutionu Lasteaia maskott kogu lasteaiapere hoovialale Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva tähistamiseks. Tähtsa sündmuse puhul olid külla tulnud kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad.

Peale ülesrivistust kuulati riigihümni, lauldi Mutionu lasteaia laulu ja esitati laulu kodumaast. Kaitseliitlaste ja naiskodukaitsjate juhendamisel õpiti tervitust ütlema ja ühisparaadil taktsammu astuma. Lasteasutuse õuealale paigaldatud tegevuspunktides sai tutvuda sõdurivarustusega. Seljakottidest ja vestidest olid laste seas kindlalt populaarsem pontšolaadne telkmantel. Maastikuvärvi mitmeotstarbelisest telkmantlist lumele kinnitatud varjualustest said kõik soovijad läbi roomata, sellega lume peal sõitu teha või aeg maha võtta ja puhata varjualuseks kokkupandud telkmantli all. Üliägeda kohtumise lõpus tehti ühispilte koos külalistega ja vahetati üllatuskingitusi.

Maret Valner, Jaanika Kindlam ja Rein Luhaorg, teie teotahe, särasilmsus ja positiivse energiaga tegevused andsid kõigile uusi ja õpetlikke kogemusi! Aitäh teile, et tõite pidulikku päeva meeldejäävaid hetki!

 

Allikas: Tallinna Mutionu Lasteaed

Uudise rubriigid: