27.05.2021

Tallinna Mutionu Lasteaed tähistab tänavu 60. sünnipäeva

11. mail 2021. aastal oli kaunis päev täis päikselisi elamusi Tallinna Mutionu Lasteaias.

Lasteaia sünnipäeva puhuks oli varahommikul hoovialale külla kutsutud Onu Ervini Lasteteater, kus etendati metsloomade lugu Mutionu sünnipäevapeole minekust. Etenduse lõpus sai kogu Mutionu lasteaia pere heameelt tunda, kui ühes näitlejatega lauldi tuntud lastelaulu „Mutionu pidu“.

Lasteasutuse 60. sünnipäeva puhul olid õnnitlema tulnud Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe ning kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist Maret Truusalu. Külaliste poolt edastati soojad õnnesoovid, anti üle tänukiri südamega tehtud töö eest, kaunid lilleõied personalile ja üllatuskingitus lasteaiale.

Peale külaliste külaskäiku oodati lapsi rühmade kaupa tegutsema lasteasutuses töötavate pedagoogilise personali poolt õuealale tehtud sünnipäevateemalistes tegevuskeskustes. Murumunade rühmast Iveta Matulite ja Marge Luik ning liikumisõpetaja Regina Rebane kutsusid lapsi lõbusale vigurkarussellile, Mürakarude rühmast Janika Mängel ja Merle Meister valmistasid ette ägeda Mutionu terviseraja, Rõõmurullide rühmast Grete-Sylvia Soots ja Hedi Saul korraldasid rikkaliku kostüümi- ja rekvisiidivalikuga pildistamise fotoseina juures ning Tähepüüdjate rühmast Aive Mets ja Merike Veersalu õpetasid värviliste õuekriitidega ühiselt supersuurt sünnipäevakaarti joonistama. Tähtsa sündmuse puhul laulis kogu peomeeleolus sünnipäevaseltskond muusikaõpetaja Elvi Raidmäe juhendamisel ühises ringis rõõmsaid laule, mille järel jagati kõikidele rühmadele kingituseks uusi õppe- ja lauamänge. Vahva pidupäeva üritusest võttis osa ka lasteaia hoolekogu. Hoolekogu esimehe Kadri Britt Põldre eestvedamisel läks käima mullimasin, mis paiskas õuele korraga palju ilusaid mulle ning tekitas lastes suurt elevust, rõõmu ja nalja. Kui väikesed seebimulli fännid said mullid püütud ja diskotantsud tantsitud ootas kõiki pidulisi rühmatoas lõunasöögi magustoiduks maitsev küpsisetort, mille valmistajateks kokk Žanna Stein ja majandusjuhataja Veronika Masing. Aitäh Teile peo korraldustoimkond ja kõik abilised!

Väärika juubeli puhul on Tallinna Mutionu Lasteaial eesmärgiks veel tänavu sügisel septembrikuus üllatada lasteaialapsi, nende vanemaid ja koostööpartnereid millegi tõeliselt erilise ja toredaga.

Tallinna Mutionu Lasteaed tänab kõiki oma koostööpartnereid usalduse eest, soovib ilusat suve ja rõõmurohket taaskohtumist!

Allikas: Tallinna Mutionu Lasteaia 

Uudise rubriigid: