26.02.2021

Tallinna Tehnikagümnaasiumi veebruari tegemised

Veebruaris peeti mitmeid üritusi: Eesti Vabariigi sünnipäeva aktus, liikluskasvatuse loengud, aabitsapidu ja rahvusvaheline raadiopäev.

Eesti Vabariigi sünnipäeva-aktus

19.02 toimusid Eesti Vabariigi aastapäeva puhul pidulikud klassijuhataja tunnid, kus vaadati lindistatud pidulikku kontsert-aktust (https://youtu.be/r39w7-aCivI). Kuna lipupäeval detsembrikuus ei olnud võimalik autasustada õpilasi ja õpetajaid traditsioonipäraselt, siis toimus tunnustusüritus vabariigi sünnipäeva ajal. Tunnustatud kirjutasid oma nime kooli auraamatusse

Liikluskasvatuse loengud

Loengud toimusid 9, 11. ja 12.klassidele liikluskasvatuse raames. 9.klasside koolituse "Georgi lugu" viis läbi Märt Treier. Käsitletavad teemad olid liiklusõnnetused noortega, seos väärtegu-tagajärg, noorte peamised liiklusriskid.

Gümnaasiumiõpilaste koolituse "Selge pilt" viis läbi kolm erinevat esinejat. Käsitletavad teemad olid joobes juhtimine, kiiruse ületamine ja kaaslase subjektiivne usaldamine.

https://www.liikluskasvatus.ee/et/opetajale/1/koolitused-ja-infopaevad/opilastele

Aabitsapidu

1. klassi laste aabitsapidu sai toimuda ikka tavapäraselt, mängude ja nuputamistega, tantsu ja lauludega, väheke maiustamist ka sekka.

Rahvusvaheline raadiopäev 

Reedel, 12. 02 tõid 7. b klassi noored Loreta, Kristel, Kristjan ja Roger  kooliraadio eetrisse vahva viktoriini. Tegu oli eelnevalt salvestatud saatega, mitte otse-eetriga. Saade oli pühendatud rahvusvahelisele raadiopäevale ja juhendas noori õpetaja Anne Maiberg.

Allikas: Tallinna Tehnikagümnaasium

Uudise rubriigid: