09.02.2021

Tallinna XXI Kool korraldas koolidevahelise virtuaalse moeshow M21NSTREET 2021

Tallinna XXI Kool korraldas koolidevahelise moeshow, mis virtuaalsena oli sel aastal üks osa koolis juba traditsiooniks saanud M21NSTREET sündmuste sarjast. Ettevõtmisest võtsid osa Tallinna XXI Kooli, Tallinna Inglise Kolledži, Tallinna Reaalkooli ja Estonian Business Schooli noored disainerid oma rõivakollektsioonidega, kes paistsid silma loominguvabaduse ja moefantaasiatega ning järgisid traditsioonilist M21NSTREETi keskkonnasäästlikku maailmavaadet. Moedemonstratsiooni teemaks oli ANTIMOOD.

Korraldustiimi kuulusid XXI Kooli ja Inglise Kolledži õpilased, kes valmistasid ette tehnilised lahendused, platvormid, ruumid ja koostasid ajakava, et iga moelooja saaks eraldi ajal ja kõiki ohutus- ja tervisenõudeid järgides oma kollektsioonid ette salvestada.

Korraldusprotsessi vältel jagasid õpilastele oskusteavet ja toetasid praktilist õpet oma valdkonna professionaalid produktsioonifirmast Vita Pictura ja üritusproduktsiooni firmast Maivel Sound & Light.

Muusikaliste etteastetega astusid lavale noored muusikud - XXI kooli abiturient Sabina ja poppartist KiROT, mida saatsid kooli heli- ja valgusrežii valikkursuse õpilaste efektsed valguslahendused. 

Kohal oli ka auväärne žürii, kes valis välja parimad moeloojad - 1. koha saavutas Tallinna Inglise Kolledži väljapanek MONANARHIA ning 2. ja 3. koha pälvisid Tallinna XXI Kooli moekollektsioonid Seitse Samuraid ja REASSEMBLE.


Sündmusest sai videosilla vahendusel osa üle 1500 vaataja, mis kinnitab, et noored janunevad meelelahutuse ja aktiivse ning praktilise väljundiga kooliväliste koostegutsemiste järele.

Võtjate videod:

MONANARHIA - https://youtu.be/Aqp8oOQHJa4

Seitse Samuraid - https://youtu.be/841RbPCnS0I

REASSEMBLE - https://youtu.be/I7oSRLJZBbY

Allikas: Tallinna 21. Kool

Uudise rubriigid: