23.02.2021

Tallinna XXI Kool tähistas koos Staabi- ja Sidepataljoni ning Küberväejuhatusega EV 103. aastapäeva

Eesti Vabariigi 103. aastapäeva tähistamiseks toimus Tallinna XXI Koolis hulk toredaid ettevõtmisi – kodumaa ja eestluse teemalised kõnevõistlused vanemate kooliastmete õpilastele ning noorematele luuletuste lugemise võistlus teemal: „Kodumaa on kõige kodusem maa“.

Eesti Vabariigi 103. aastapäeva tähistamise pidulik aktus viidi läbi koos Staabi- ja Sidepataljoni ning Küberväejuhatusega, kus pidupäevatervitusega esines kooli direktor Meelis Kond ja kooli kõnevõistluse võitja Anders Tarien Powell 8B klassist, muusikalised etteasted andsid edasi tähtpäeva emotsioone ja pidulikkust. 

Kontsert-aktusele järgnesid Staabi- ja Sidepataljoni ning Küberväejuhatuse esindusmehe ja kaplani kõned ning pärgade asetamine kooli juures asuva mälestusmärgi jalamile, millest võtsid osa koos kaitseväelastega ka kooli Liputoimkond ja Õpilasesindus. 

Eesti Vabariigi 103. aastapäeva tähistamise sündmuste sari lõpeb piduliku lipuheiskamise tseremooniaga 24. veebruaril kell 7.33 Toompeal, kus osaleb Tallinna XXI Kooli Liputoimkond. 

Tallinna XXI Kooli EV 103. aastapäeva pidulik aktus: https://youtu.be/mXup94wiiNQ

Uudise rubriigid: