09.05.2017

Tallinna uute lasteaedade komplekteerimine algab augustis

Oktoobris avab Tallinn kaks uut 6-rühmalist lasteaeda. Kesklinnas alustab tööd Tallinna Lotte Lasteaed ja Haaberstis Tallinna Veerise Lasteaed. Mõlema lasteaia rühmad komplekteeritakse augustis Tallinna lasteaedade üldjärjekorra alusel.

See tähendab, et koha pakkumise saavad esmalt lapsevanemad, kelle lapsed juba on Tallinna munitsipaallasteaia järjekorras ja soovivad kohta sügiseks 2017, kuid kellele varem kohta pakutud ei ole. Üldjärjekord moodustatakse Tallinna hariduse infosüsteemi andmetel. Samamoodi on viimase kümne aasta jooksul komplekteeritud kõik uued lasteaiad.

Uute lasteaedade komplekteerimine algab peale seda, kui teised lasteaiad on rühmade moodustamise lõpetanud. Lotte lasteaia ja Veerise lasteaia rühmade loomine algab peale 15. augustit ning rühmad avatakse oktoobris.

Lasteaedade direktorid teavitavad vanemaid Tallinna Lotte Lasteaia või Tallinna Veerise Lasteaia koha saamise võimalusest e-posti teel. Pärast kohapakkumise teate saamist tuleb vanemal esitada taotluse kinnitus.

Lotte või Veerise lasteaia koha taotlusi järgmisteks aastateks saavad vanemad esitada haridusameti iseteeninduskeskkonnas alates juunist 2017

Lasteaedadesse vastuvõtt toimub Tallinnas laste koolieelsesse lasteasutusse vastuvõtmise ja sealt väljaarvamise korra alusel.

Lasteaiakoha taotlemine iseteeninduskeskkonnas

 

Lisainfo:

Piret Lind
Vanemspetsialist
Tallinna Haridusamet
Tel 6404582
e-post: piret.lind@tallinnlv.ee

Uudise rubriigid: