30.08.2018

Tallinnas korraldatakse esimest korda moodsa õppimise festival iduEDU

Kas oled laps või lapsevanem, õpilane või õpetaja, direktor või lihtsalt haridushuviline - tule ja saa osa Tallinna esimesest moodsa õppimise festivalist "iduEDU" 20. oktoobril kell 11-16 Kesklinna hariduskvartalis. Festivali keskus asub Reaalkooli staadionil.

Festival toob kokku parimad näited õppimisest nüüd ja tulevikus, uusima tehnoloogia ning arutelud kvaliteetse hariduse edendamisest.

  • Kui oled laps, huvitab sind näiteks robootika.
  • Kui oled õpilane, tahad droone lennutada või uurida, kuidas luua start-up'i.
  • Kui oled õpetaja, tahad teada, kuidas lastel oleks huvitav õppida ja sinul tore õpetada.
  • Kui oled lapsevanem, tahad aru saada, mida laps päev läbi nutiseadmes teeb.
  • Kui oled direktor, soovid kaasa rääkida hariduspoliitika teemadel.
  • Kui oled haridushuviline kodanik, leiad 100 pakutava variandi seast kindlasti oma teema.

Rohkesti tehnoloogiat, mida õppimisel kasutada, näeb expol aga igaüks. Ei puudu ka põnevad võistlused lastele, loosiauhinnad ja üllatused. Päeva lõpuks oled pungil uutest ideedest ja värskest energiat. Festivali kava

Haridusfestivali eesmärk on väärtustada kvaliteetset haridust kui õnneliku elu vundamenti, mille saavutamiseks pannakse seeme kasvama juba varases eas. Festivalile oodatakse kõiki huvilisi lastest täiskasvanuteni. Iga „iduEDU“ festivalil osaleja annab oma panuse idude targale kasvamisele ning uute edulugude tagant tõukamisele.

Haridusfestivali „iduEDU” korraldavad Tallinna Haridusamet, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, eKool, Tallinna Ülikool ja Startup Estonia. 

Kõigi festivalil osalejate vahel kes osalevad vähemalt kolmes töötoas, loositakse välja iPAD, milla paneb välja Apple Eesti esindaja Valge Klaar.

Festivalil osalemine on kõigile tasuta.

Kesklinna hariduskvartali moodustavad Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool ja Tallinna Keskraamatukogu. 

Kingime ühiselt Eestile 100 moodsa õppimise töötuba!

Festivali koduleht: www.iduEDU.ee 

Uudise rubriigid: