28.02.2022

Terve taliolümpia toimumise aja said Tallinna koolinoored ja nende õpetajad osa võtta suusaväljakutsest

Terve taliolümpia toimumise aja said Tallinna koolinoored ja nende õpetajad osa võtta suusaväljakutsest, kus tuli läbida 4.-20. veebruarini vähemalt 17 suusakilomeetrit.

Kokku saatis oma suusakilomeetrid 105 suusasõpra 29-st erinevast Tallinna haridusasutusest. Kõige rohkem saadeti oma tulemusi Tallinna 21. Koolist (16 osalejat), Gustav Adolfi Gümnaasiumist (14 osalejat) ja Jakob Westholmi Gümnaasiumist (9 osalejat). Kõige aktiivsemad oldi esimeses kooliastmes, kus oma tulemuse saatis meile 25 noort. Kõige rohkem kilomeetreid läbi selles kooliastmes Henry Bergson Pirita Majandusgümnaasiumist, kes kogus 65 kilomeetrit. Väga usinad olid ka õpetajad ja haridustöötajad, neist võttis väljakutse vastu 19 tublit suusasõpra, kellest suurima kilometraaži kogus Roland Jairus, kes suusatas nendel päevadel koguni 430 kilomeetrit.

Kõik, kes kogusid vähemalt 17 kilomeetrid saavad endale meene. Lisaks on auhinnad iga kooliastme kõige rohkem kilomeetreid kogunud poisile ja tüdrukule ning ka loosiauhinnad!

Kõik auhinnad toimetatakse peale vaheaega koolidesse.

 

Uute sportlike väljakutseteni!

 

Uudise rubriigid: