Auhinnatud õpetajad 2008

Tallinna Haridusasutuste Kvaliteediauhind Hea õpetaja 2008

  • Irina Žikina, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
  • Ede-Maie Meriloo ja Veera Safanova, Tallinna Rukkilille Lasteaed
  • Elvi Vaarmann, Tallinna Õismäe Vene Lütseum
  • Liivia Kivit, Tallinna Ühisgümnaasium

Tunnustus eduka esinemise eest konkursil:

  • Natalja Mahhova, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, Hea õpetaja

eÕpetaja

  • Anneli Kesksaar, Liivalaia Gümnaasium
  • Ahti Pent, Tallinna Reaalkool
  • Kaie Soon, Tallinna Paekaare Lasteaed

Tunnustus eduka esinemise eest konkursil:

  • Kristel Mäekask, Tallinna Lilleküla Gümnaasium
  • Anu Petermann, Audentese Erakool
  • Irja Rebane, Ristiku Põhikool
  • Maarja Hüdsi, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed

Noor õpetaja

  • Eedo Lubi Tallinna, Õismäe Humanitaargümnaasium
  • Silvia Paluveer, Tallinna I Internaatkool
  • Sergei Ptšjolkin, Tallinna Mustjõegümnaasium
  • Jaanika Pusse, Tallinna Kanutiaia Noortemaja
  • Mari Põld, Tallinna Nõmme Gümnaasium
  • Eliis Valdma, Tallinna Sikupilli Keskkool
  • Ly Kraav, Tallinna Linnupesa Lasteaed
  • Rahel Rist, Tallinna Lasteaed Vesiroos
  • Hedi Saar, Tallinna Läänemere Lasteaed

Innovaatiline õpetaja

  • Ulla Herkel, Tallinna Saksa Gümnaasium
  • Edward Kess, Tallinna 37.Keskkool
  • Ingrid Maadvere, Gustav Adolfi Gümnaasium
  • Irina Žedeleva, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
  • Reet Ellermaa, Tallinna Lasteaed Nõmmekannike
  • Urve Kukk Tallinna, Lepatriinu Lasteaed
  • Ülle Tõnumaa, Tallinna Komeedi Lasteaed

Aasta õpetaja laureaadid

  • Svetlana Orgmets-Brusnigina, Tallinna Lasnamäe Gümnaasium
  • Urve Keskküla, Tallinna Nõmme Noortemaja
  • Krista Sillar,Tallinna 32.Keskkool
  • Merike Müürsepp, Tallinna Lasteaed Kikas
  • Mart Kuurme, Tallinna Reaalkool
  • Anne Merila, Lasnamäe Üldgümnaasium

Tallinna aasta õpetaja

  • Olga Aparina, Pelguranna Põhikool
  • Mihhail Beilinson, Tallinna Juudikool
  • Reet Jõgeva, Tallinna Saksa Gümnaasium
  • Liivia Kivit, Tallinna Ühisgümnaasium
  • Endla Koppa, Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
  • Hela Leimann, Audentese Erakool
  • Natalja Prigorvskaja, Tallinna Juudi Kool
  • Niina Raudsepp, Tallinna Lasnamäe Gümnaasium
  • Anu Reha, Tallinna Kristiine Gümnaasium
  • Mari Viigi, Rocca al Mare Kool
  • Mare Värk, Tallinna Kopli Ametikool
  • Kaja Cimolonskas, Tallinna Mahtra Lasteaed
  • Larissa Drozdova, Tallinna Arbu Lasteaed
  • Anu Hiiesalu, Tallinna Liivaku Lasteaed
  • Miralda Põder, Tallinna Lasteaed Pääsusilm


Viimati muudetud: 09.09.2009