08.11.2019

Allika lasteaias viidi läbi projekt „Helkur on minu sõber“

14. oktoobrist 8. novembrini 2019 viis Tallinna Allika Lasteaed läbi liiklusohutusprojekti „Helkur on minu sõber“, mille motoks oli „Laste elu ja tervise hoidmine pimedal ajal“.

Igas rühmas viidi läbi vestlus „Helkur on minu sõber“ ning iga laps meisterdas endale helkuri. Helkurid riputati mannekeenide peale lasteaia koridoris. Samuti tehti üks helkur kingituseks sõbrale, kellel seda veel pole, ning riputati see lasteaia värava või lasteaia sissepääsu käsipuudele. Kõik Allika lasteaia lapsed soovivad, et ka teised inimesed oleksid pimedal ajal nähtavad.    

Kellukese rühma õpetajad korraldasid näituse, kus kõikide rühmade lapsed vaatasid erinevaid helkureid ning uurisid neid pimedas taskulambiga. Koostöös lastevanematega oli tehtud infostend, kus nii lapsed kui ka lapsevanemad said lugeda helkuri ajaloost ning liiklusohutuse reeglitest.

Lasteaed tänab Maanteeameti liikluskasvatuse spetsialisti Eve-Mai Valdnat, Lääne-Harju politseijaoskonna Mustamäe-Kristiine piirkonnagruppi noorsoopolitseid Siiri Sepa ja kõiki lapsevanemaid meeldiva koostöö eest.

 

Kerttu Olesja Kroon, Tallinna Allika Lasteaia direktor

Uudise rubriigid: