11.06.2021

Tallinna Lasteaed Kikas avas õppeaia

Laste keskkonnateadlikuse tõstmiseks avas Kikase lasteaed 10. juunil õppeaia.

Selle tähtsa päeva tunnustati kõiki rühmi ja lasteaia personali, kes oma rohelise mõtteviisiga aitasid kaasa laste keskkonnateadlikkuse tõstmisele, et taotleda teistkordselt keskkonnamärgist Roheline Lipp. Tänu õpiaedade toetusele ning osavõtlikele lapsevanematele sai meie unistus teoks. Aia rajamine ja kasvuhoone püstitamine võttis aega, kuid valmis ta saigi. Õppeaia rajamisele ja taimekastide valmimisele aitasid kaasa osavõtlikud lapsevanemad. Suur eestvedaja oli õpetaja abi Kadri, kes on tõeline „rohenäpp“. Kasvuhoone püstitas meie töömees Raivo. Kasvuhoone ja aia avamislindi lõikasid läbi Kadri ja Anne. Nagu tähtsa sündmuse puhul ikka, oli kõigil võimalik natuke maiustada millegi tervislikuga - maasikate, murelite ja hernestega.

Lisaks istutasid vanemate rühmade lapsed  tamme, sest selline puuliik meil puudus. Lapsed ise kaevasid augu ja augu põhja pandi väike purk oma nimedega. Väikest tamme kasteti hoolega ja muusikaõpetaja Merikese abiga lauldi trummi saatel puukesele loits ning sooviti head sirgumist.

Suur tänu Annele, Kadrile, Raivole, lapsevanematele ja kõikidele rühmadele Rohelise kooli tegemiste eestvedamisel ja läbiviimisel.

4.jpg

Uudise rubriigid: