11.09.2019

Tallinna noortekeskusi saab nüüd külastada ka virtuaaltuuril

Nii lapsed, noored, lapsevanemad kui ka koostööpartnerid saavad Tallinna noortekeskustega tutvuda juba veebis – valminud on virtuaaltuurid, mis annavad interaktiivse ülevaate keskuste ruumidest, töövahenditest, tegevustest ja õhustikust.

Virtuaaltuurid aitavad näha keskuste siseruume, nagu oleksid ise kohal. Hiireklõpsu abil on võimalik seal ringi kõndida ja ümbrust vaadata. Tutvuda saab kümne noortekeskusega ja tuurid on nii eesti kui ka vene keeles.

Noortekeskused  pakuvad noortele mitmekülgseid võimalusi oma vaba aja veetmiseks ning silmaringi laiendamiseks. Noored saavad osaleda neid huvitavates tegevustes, korraldada üritusi, viia läbi projekte ning leida enda suund tulevikus. Noortekeskus pakub turvalist keskkonda, kus noored saavad end tunda vabalt, osaleda eri klubides ja stuudiotes, aga saada osa ka programmidest, turniiridest ning põnevatest sündmustest ja tegevustest väljaspool keskust. Lisaks organiseeritud tegevustele saab noortekeskustes leida uusi sõpru ja suhelda vanadega, mängida lauamänge, kasutada arvuteid, saada kasulikku infot, tegeleda oma huvidega, ennast loominguliselt väljendada jpm.

Noortekeskustes töötavad professionaalsed noorsootöötajad ning keskuse külastamine on noorele tasuta.

Virtuaaltuure ja infot noortekeskuste kohta saab näha veebilehelt http://virtuaaltuur.tallinn.ee/  

Sotsiaalmeedias on info leitav https://www.facebook.com/noortegija/videos/505360083588626/ 

Küsimuste või koostööettepanekute korral võib pöörduda tanita.tammeri@tallinnlv.ee  

 

Tanita Tammeri, Tallinna Spordi-ja Noorsooamet
Toimetas: Leini Jürisaar, Tallinna Haridusamet

   

Uudise rubriigid: